2733
2739

خیلی درد داره ک😯

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
درد نداره اتفاقا ولی بایدبلدباشی باهاش کار کنی من یبارزدم  گیر کرده بودم تو صمغ خخخخ

الان شما بلدین باهاش کار کنین من اصلان نمیتونم رونمو اپلاسیون کنم باهاش از ریشه درنمیان موها

Kya mujhe pyaar hai🥰😍
اگه میتونستم یه جوری اپلاسیون کنم که از ریشه دربیان دردش مهم نبود

وکس می گن خوبه

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
2738
اگه میتونستم یه جوری اپلاسیون کنم که از ریشه دربیان دردش مهم نبود

اصلا صمغ خوب نیس...گنکه ب انگشتام میچسبید...کلا با ظرفش دور انداختم

ɪɴ ᴛʜᴇ ᴅᴀʀᴋɴᴇss ᴏғ ᴛʜᴇ ɴɪɢʜᴛ ᴏɴʟʏ ɢᴏᴅ ʜᴇᴀʀs ʏᴏᴜ..
آره آفرین عالیه وکس. . من خودم دستگاه وکس  خونگی دارم خودمو اپلا  میکنم  خیلی راضی ...

ببخشید درد نداره ؟من دوستام انجام میدن من میترسم 

نه خیلی راحته. . دردش لحظه ایه  ..

چند وقته استفاده میکنی الان چطور شده کمتر شده موها؟؟؟

2706