2737
2734
عنوان

تروخدا بیاین

141 بازدید | 13 پست

بایکی دوستم توی قنادی کیک عروسی میزنه یه بار اومذ خاستگاری جوابش کردن

با اصرار من باز اجازه دادن بیان حالا تو شهرمون قنادی هارو دوماه میخان تعطیل کنن 

تروخدا بگین که من چیکار کنم؟ 

ب بابام چی بگه؟ 😭

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تلفنی در ارتباط باشین دیگه هم بد نیستا

با سهمیه وارد دانشگاه میشوند،با رشوه مدرک میگیرند،با رانت به موقعیتی میرسند،با رشوه مجوز میگیرند و مردم بیگناه و از همه جا بیخبرند که تاوان این تسلسل معیوب را با جانشان میپردازند🖤🖤#آبادان_تسلیت

عزیزم تا حالا به عشقت نرسیدی به خدا خیلی دعات کردم........................

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت
من ک نفهمیدم چی شد

عزیزم مگه کرونا نیس

تو شهرمون دوماه میخان قنادی هارو تعطیل کنن

اینم دوروز دیگه قراره بیاد خاستگاری 

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘
عزیزم تا حالا به عشقت نرسیدی به خدا خیلی دعات کردم........................

عزیزمممم مرسی

بابام قبول کرده ک بیان اما توی شهرمون قنادی ها از فردا تعطیله تا دوماه

بیچاره بیاد خاستگاری بگه چی

2738
عزیزم مگه کرونا نیس تو شهرمون دوماه میخان قنادی هارو تعطیل کنن اینم دوروز دیگه قراره بیاد خاستگاری ...

خب بیاد خیلی از مشاغل فعلا تعطیله اینم روش به بابات میگه چندروز تعطیل هستیم دوباره وضعیت عادی شد باز میکنیم 

عزیزمممم مرسی بابام قبول کرده ک بیان اما توی شهرمون قنادی ها از فردا تعطیله تا دوماه بیچاره بیاد خ ...

همینم خوبه بابات قبول کرد............خدا بزرگه................. همین مهمه که بابات راضی شد........خوشبخت بشی

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت
همینم خوبه بابات قبول کرد............خدا بزرگه................. همین مهمه که بابات راضی شد........خو ...

مرسی گلم

میگم نکنه بزته زیرش بگه بیکار شده 

مرسی گلم میگم نکنه بزته زیرش بگه بیکار شده 

نه نمیگه................پسره خوب باشه این نشد یه کار دیگه میکنه..................بابات راضی که میگه بیاد خواستگاری......مبارکت باشه

نه نمیگه................پسره خوب باشه این نشد یه کار دیگه میکنه..................بابات راضی که میگه ...

مرسی عزیزدلم