2703
2553
عنوان

پودر موبر خوبه ؟ قیمتش چقدره؟

1552 بازدید | 25 پست

... ینی کلا موهای همه جارو خوب پاک میکنه؟ و اینکه قیمتش چقده؟

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برادوتاتاپیک اخرم گزارش بزنید 

ایت الکرسی میخونم برا سلامتی خانواده محترمتون🌹

فقط دوتاشوگزارش زدید بی زحمت لایک کنیداین پستموکه بدونم

بااجازه استارترعزیزالبته🌹

2720

گرون داریم

ارزونم داریم

۲تومنی هس ک ب درد نمیخوره

رویدر طلایی هس ک پارسال ۴۵۰۰ بود .الان بیشتره. ولی عالیه

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
من راضیم خوبه قیمتش هم بین سه تا پنج تومنه

پودر موبرو میگی؟ موهای بیکنی خوب تمیز میکنه؟

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 

پودر دپی. 2500 قیمتشه. خوبه. 

ارزونتر هم هست ولی من کلا دپی استفاده میکنم

❤کم سرمایه ای نیست داشتن آدمهایی ک حالت را میپرسن ولی از آن بهتر داشتن آدمهاییست وقتی حالت را میپرسند میتواتی بگویی: تو را ک دارم حالم عالی است❤
2714
اره همه جارو تمیز ونرم وسفیدمیکنه من دونه ای ۳تومن میخرم 

مارکش چیه؟

من مطرح و دپي استفاده كردم كه با كيفيتن و بدون بو

٣تومن اين حدوداست

😍 99/9/1😍بهترين روز زندگيم. اين تاريخ براي هميشه جاودان شد.                                                              
من خودم کرم موبر راحت ترم 

عزیزم کرم موبر کامل تمیز میکنه؟ 

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
واقعا سفید میکنه براتون? من خیلی کم لز ژیلت استفاده میکنم همیشه پودر  ولی تغییری تو رنگ پوست ...

فقط ليزر ميتونه تغيير بده رنگ پوست رو

اونم نه كه سفيد كنه. چون جلوي رشد مو متوقف ميشه انتهاي مو روي پوست نيست سفيد به نظر مياد

😍 99/9/1😍بهترين روز زندگيم. اين تاريخ براي هميشه جاودان شد.                                                              

من از دیجی نوره گرفتم یه بسته ی 400گرمی اون موقع 9و نیم بود الان 12تومن شده توش 5تا بسته ی کوچیک هست خوبه

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶

چن روری یکبار باید موبر زد؟ زود در نمیاد؟ بعد بره اونجای بیکینی نمیسوزه؟ 

اخه باردارم و شکم گنده اصلا دید ندارم 

میخام برا زایمان بزنم

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
2706