2737
2734
عنوان

مامانای گل توروخدا تشریف بیارید

56 بازدید | 8 پست

بچم یه هفته پیش واکسن ۴ ماهگی زده بعد پاش سفت وقرمز شده .ازوقتی واکسن زدم شبا اصلا خوب نمیخوابه قبلا خوب میخوابید حالا چیکارکنم بچه اولم میترسم ببرم دکترتواین وضع

حوله گرم کن غیر مستقیم بزار رو پاش ک نسوزه.. ببر حموم زیر آب گرم ماساز بده. نترس چیزی نیس

هرچی هستی خر نباش، قانع ب کم نباش 😎.                     آخه چرا الکی میترکونی نی نی یار منکه مظلوم بووووددددم😁😜😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خوابش ازچی شبا نمیخوابه تا صب مک میزنه

بچه درد داره میخاد با شیر خوردن خودشو آروم کنه.. همون پاش خوب بشه خوابش خوب میشه.. ی احتمال دیگم هست ک با شیرت سیر نمیشه شاید

هرچی هستی خر نباش، قانع ب کم نباش 😎.                     آخه چرا الکی میترکونی نی نی یار منکه مظلوم بووووددددم😁😜😜
دیشب شیرخشک دادم ولی بازم نخوابید

پس همون حوله اینا گرم کن بزار تا اون سفتی پاش ی روزه خوب میشه.. اگه دیدی بعد دو روز خوب ند و نخوابید بعد ببر دکتر.. بعد دلش درد نمیکنه؟؟ یکم گرمیچر بده شاید دل درد داره.. آروقش و میگیری؟ 

پس همون حوله اینا گرم کن بزار تا اون سفتی پاش ی روزه خوب میشه.. اگه دیدی بعد دو روز خوب ند و نخوابید ...

اره عزیزم آروقش میگیرم .دلش فک نکنم دردبکنه چون دلدرش خوب شده

2738
اره عزیزم آروقش میگیرم .دلش فک نکنم دردبکنه چون دلدرش خوب شده

نمیدونم دیگه عزیزم همینا ب ذهنم میرسه.. چون دختر من یکم دلش درد میکرد نمیخوابیدو گریه میکرد. باهمون گرمیچر آروم میشد بعد