2726

حالا که موضوع پوست شد

منم سوالمو بپرسم با اجازه اسی

ابرسان دقیقا به چه دردی میخوره؟

💕💕💕هر کی این امضا رو میبینه آرزو میکنم غم به دلش راه پیدا نکنه ....لبت خندون باشه دوست عزیزم🙂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هر سه تا شونو دارم

یونی فومش رو دارم زیاد خوب نیست خیلی خشک میکنه پوستم رو

ژل سینره مدل پوست خشکش و دارم خیلی راضی ام

ژل لافارر مدل پوست معمولی رو دارم دونه های اسکراب داره و برای وقتایی که آرایشم و پاک کردم استفاده میکنم بی نهایت خوبه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
حالا که موضوع پوست شد منم سوالمو بپرسم با اجازه اسی ابرسان دقیقا به چه دردی میخوره؟

پوستت رو آبرسانی میکنه و از خشکی و کم آبی و جوش در اثر اینها نجات میده

پوستت شفاف و شاداب میشه و در دراز مدت که پا به سن میذاری کمتر چروک میشی

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
هر سه تا شونو دارم یونی فومش رو دارم زیاد خوب نیست خیلی خشک میکنه پوستم رو ژل سینره مدل پوست خشکش ...

مرسی میخاستم یونی بگیرم ولی مردد شدم جنس پوستت چیه؟

دوست دارم دنیارو بگردم🌍🏖
حالا که موضوع پوست شد منم سوالمو بپرسم با اجازه اسی ابرسان دقیقا به چه دردی میخوره؟

پوست صورت که خشک باشه موجب چین و چروک و پیری زودرس میشه

وقتی آبرسان استفاده بشه آب کافی به پوست میرسه و از این مشکل پیشگیری میکنه

i con love four days❤spring🌼summer🌾autumn🍁wwinteror not maybe three days:)yesterday👈today👇tomarow👉 what aboyt tow days😞day and night🌌no!😐one day is enoygh👌ever day💕...💞i love you ever day💞 هر نسیمی كه نصیب از گل و باران ببرد🍃می تواند خبر از مصر به كنعان ببرد🔛آه از عشق كه یك مرتبه تصمیم گرفت:❤یوسف از چاه درآورده به زندان ببرد🔗وای بر تلخی فرجام رعیت پسری😯كه بخواهد دلی از دختر یك خان ببرد👸ماهرویی دل من برده و ترسم این است🙊سرمه بر چشم كشد، زیره به كرمان ببرد👀دودلم اینكه بیاید من معمولی را🙋سر و سامان بدهد یا سر و سامان ببرد💆مرد آنگاه كه از درد به خود میپیچد😪 ناگزیر است لبی تا لب قلیان ببرد🚭شعر كوتاه ولی حرف به اندازه ی كوه🗻باید این قائله را "آه" به پایان ببرد😔شب به شب قوچی ازین دهكده كم خواهد شد🐐ماده گرگی دل اگر از سگ چوپان ببرد!🐺

ژل اریکه

در تاریخ ۹۹/۹/۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد و در تاریخ ۹۹/۹/۲۸ او خیلی پشیمان خواهد شد و برایم‌زاااار خواهد زد ولی من انقدر شاد خواهم بود که اورا ذره ای هم نخواهم‌خواست!
مرسی میخاستم یونی بگیرم ولی مردد شدم جنس پوستت چیه؟

مختلط

2706