2733
2739
عنوان

فردا نهم ربیع الاوله و همه حوایج قبوله.

| مشاهده متن کامل بحث + 482 بازدید | 56 پست

برای همتون آمین گفتم

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی خودت میدونی که فردا چرا روز مهمی و زیر پوستی گفتی درسته؟ 😉😉😉 یا نه؟ اینجا نمیشه گفت

هیشکی منو لایک نکنه 😠تصور کن زمستون، زیر پتو، چیپس پفک پاستیل لواشک، دورهم با رفیقای صمیمی نور کم یه انیمیشن باحال مث هتل ترانسیلوانیا، که برا خودش پخش میشه چون شماها دارین با هم حرف میزنین😂چایی با خرما و شکلات، یه عطر خاطره سازم زدین، لباس رااااحتی هم پوشیدین دیگه نمیگم خیلی بهتون خوش میگزره بیا بیرون از فکر😂😂😂

خدا حاجت همه حاجتمندان وبراورده کنه🙏

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2728
لطفا برای منو خواهرم دعا کنید هر دو نی نی دار بشیم 

آمین خواهرم آمین🙏

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
اسی خودت میدونی که فردا چرا روز مهمی و زیر پوستی گفتی درسته؟ 😉😉😉 یا نه؟ اینجا نمیشه گفت

نه چرا؟ بیا خصوصی بگو

تا ۲۵ ابان که مونده

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧
2738

خواهرو برادر مجردم هردو ازدواج کنن وخوشبخت بشن الهی امین.خودمو شوهرمم حاجت زیاد داریم که فقط خدا میتونه کمکمون کنه ❤همش مالیه.سلامتی و عاقبت بخیری خودم وخانوادم مخصوصا دخترم اللهم صل علی محمد وال محمد خداهمه رو حاجت روا کنه الهی امین🙏💓🙏💓🙏💓🙏

❤ 

من 100 تا صلوات به نیت حاجت روایی همگی میفرستم

آرزو و حاجت هام زیاده لطفا برام دعا کنید و اینکه نتایج ارشد که قراره بیاد روزانه قبول شم

به آرزوی دیرینم برسم

و بابام نظرشو بهم تحمیل نکنه

از شهری که الان هستم برم و ....

از خدا میخام کرونا هر چه زودتر بره گمشه بعد ازخدا میخام بارداریم آسون بشه زایمان راحت و بچم سالم آروم باشه انشاا... همتون حاجت روا شین بد نیس روز عزیزفکری به حال مردهای بی وارث و بد وارث کنین

نه چرا؟ بیا خصوصی بگو تا ۲۵ ابان که مونده

اوکی درخواست دوستی بده

هیشکی منو لایک نکنه 😠تصور کن زمستون، زیر پتو، چیپس پفک پاستیل لواشک، دورهم با رفیقای صمیمی نور کم یه انیمیشن باحال مث هتل ترانسیلوانیا، که برا خودش پخش میشه چون شماها دارین با هم حرف میزنین😂چایی با خرما و شکلات، یه عطر خاطره سازم زدین، لباس رااااحتی هم پوشیدین دیگه نمیگم خیلی بهتون خوش میگزره بیا بیرون از فکر😂😂😂
از خدا میخام کرونا هر چه زودتر بره گمشه بعد ازخدا میخام بارداریم آسون بشه زایمان راحت و بچم سالم آرو ...

من صدتا صلوات برای بدوارث و بی وارث میفرستم.

2706