2726

من حاجتم اینه که خدا این ماه را برامون به خیرکنه و راه زندگی را برام سختتر نکنه.

آمین بگید

شما هم بگید من امین بگم.

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی امین عیدتونم مبارک 😁😁😁😁😁🙄🙄🙄🍒🍒

هیشکی منو لایک نکنه 😠تصور کن زمستون، زیر پتو، چیپس پفک پاستیل لواشک، دورهم با رفیقای صمیمی نور کم یه انیمیشن باحال مث هتل ترانسیلوانیا، که برا خودش پخش میشه چون شماها دارین با هم حرف میزنین😂چایی با خرما و شکلات، یه عطر خاطره سازم زدین، لباس رااااحتی هم پوشیدین دیگه نمیگم خیلی بهتون خوش میگزره بیا بیرون از فکر😂😂😂
2728

امین.

من حاجتم این اول از همه نماز مو بخونم 

بعدش مامانم تا آخرین لحظه عمرم پیشم باشه

من و همسرم عاقبت بخیر بشیم و زندگی خوبی داشته باشم

و یه خونه بخریم اگ صلاحه بزودی

و اینکه کرونا بره 

همه بگید امین

شوهرم راضی بشه توافقی جدابشیم

اگه هم نشد

خدایامن وبکشه یا اون و😐

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
تاقبل از عید امسال ازدواج کنم خوشبخت بشم تو قرعه کشی اسمم در بیاد خدا کمکم کنه گناه نکنم

آمین

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
امین. من حاجتم این اول از همه نماز مو بخونم  بعدش مامانم تا آخرین لحظه عمرم پیشم باشه من و ه ...

آمین

خدا اول سلامتی بده عزیزانم بده

بعد وضع مالیمون روبه راه شه بتونیم خونمون رو بسازیم

الان مستاجریم

💕💕💕هر کی این امضا رو میبینه آرزو میکنم غم به دلش راه پیدا نکنه ....لبت خندون باشه دوست عزیزم🙂
2706