2737
2734

منم ۲۰ روز کلا خونه بودم اما از روز۱۴ فهمیدم حالم خوب شده و علایم کرونا ندارم

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
منم ۲۰ روز کلا خونه بودم اما از روز۱۴ فهمیدم حالم خوب شده و علایم کرونا ندارم

من علائمم فقط ٤ ٥ روز بود بعدش خوب شدم ؛ فقط بعد اينكه حس بوياييم و اينا برگشت گوشم تير ميكشيد ربطي ب كرونا داشت يا ن ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من علائمم فقط ٤ ٥ روز بود بعدش خوب شدم ؛ فقط بعد اينكه حس بوياييم و اينا برگشت گوشم تير ميكشيد ربطي ...

منم ۵روز خیلی بدحال بودم بعد از دوتا سرم خوب شدم

بویاییم بعداز۱۴ روز برگشت...اما میدونستم ناقلم جایی نرفتم...شما سیستم عصبیت هم درگیرشده بود منکه مثل افسرده ها بودم

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2731
منم ۵روز خیلی بدحال بودم بعد از دوتا سرم خوب شدم بویاییم بعداز۱۴ روز برگشت...اما میدونستم ناقلم جای ...

واي آره شديدا افسرده شده بودم همش گريه ميكردم و احساس ميكردم قلبمو دارن فشار ميدن انگار درو ديوار خونه بهم فشار مياورد ؛ عصر ك ميشد پرده هارو ميكشيدم احساس ميكردم دارم خفه ميشم 

واي آره شديدا افسرده شده بودم همش گريه ميكردم و احساس ميكردم قلبمو دارن فشار ميدن انگار درو ديوار خو ...

منم دقیقا همینطور بودم خدا قسمت نکنه انشالله بزودی دنیا ازاین ویروس مرگبار پاک شه🤲

2738
ببین بعضی مطالعات میگه ۲۱ روز  من بعد دو هفته کامل خوب شدم

خودت حس كردي خوبي يا تست دادي ؟ من از ٤٠٣٠ پرسيدم گفت اگه حال عموميت خوبه يعني تموم شده ديگه من حس بوياييم بعد ٥ ٦ روز برگشت 

وای خدای من،یعنی میشه بدتر شم یا همینه دیگه دردش😔

عزيزم اصلا استرس نگير ما خانوادگي گرفتيم خداروشكر ب خير گذشت ؛ انشاالله همينه ي دكتر خواستي برو ؛ منم بي اشتها بودم و سرگيجه شديد و حالت تهوع شديد ؛ حس بويايي هم نداشتم 

عزيزم اصلا استرس نگير ما خانوادگي گرفتيم خداروشكر ب خير گذشت ؛ انشاالله همينه ي دكتر خواستي برو ؛ من ...

ممنون انشاءالله همیشه با خانواده سلامت باشین، ما همسرم اول گرفت این علائمو من بهش میرسیدم از دیروز خودم این حالتا رو دارم برای دخترم نگرانم مطمئنم میگیره خیلی بهم میچسبه،درداش واقعا وحشتناکه

به امید روزای بهتر❤
2706