2733
2734
عنوان

خانوما من مشکلم جدیه یعنی؟

172 بازدید | 20 پست

دی ماه هیجده سالم میشه هنوزم که هنوزه عادت ماهانه ی منظمی ندارم و گاهی یکی دو ماه یا بیشتر نمی شم و  حتی گاهی قبلش علامت خاصی هم ندارم که متوجه بشم و گاهی زیاده و روزای بیشتری طول میکشه گاهی کمه و خیلی زود تموم میشه یه چند سری قبل لخته هم مشاهده کردم 

چی میتونه باشه و راهنماییم کنید چی کار کنم؟

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       

تاحالا واقعا دکتر نرفتی؟ 

ای شاه نور و چلچراغ🌸آقوی آقام یا شاچراغ🌸یِه کِش دیگه جارم بزن🌸بکن صدام یا شاچراغ 🌸از در بگی بو پا میام 🌸ازدار بگی بو پر میام🌸می‌خوام به پابوست بیام 🌸با سر میام یا شاهچراغ 🌸بستت منم، خستت منم🌸پابند گلدستت منم🌸زنجیر عشقت همه جو🌸بسته به پام یاشاچراغ #تسلیت_شاهچراغم🏴تسلیت آقا جانم.  اللّهُمّ صَّلِ عِلی السَیِّدِالسَّاداتِ الأعاظِمِ، أحمَدَ بنِ موُسَی الکاظِمِ، الشَّهیِدِ المَظلُومِ، الَّذِی کانَ کَریماً جلیلاً وَرِعاً، وَ کانَ أُبُوه عَلَیهِ السَّلامُ یُحِبُّهُ وَ یُقَدِّمُهُ، وَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ العَابِدِ الزَّاهِدِ وَ صَلِ عَلی حُسَینِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ الَّذِی قُتِلَ مَظلُوماً کَأفضَلِ مَا صَلَّیتَ عَلَی أَحَدٍ مِن أولِیائِکَهر که با آل علی درافتاد، ورافتاد🚩 به دل دارم شوق روی تو را، عطر و بوی تو را ای حبیب من، به عشق لیلا شدم مجنون، مرا با دوری مکن دلخون، یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔مرا تاب انتظارم نیست، دگر آرام و قرارم نیست، یوسف زهرا، اباصالح العجل اقا💔ببین از غم گریه سر دادم، عزیز دل بشنو فریادم،یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باید بری متخصص زنان.

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟

برو سونوگرافی و از همین الان پیگیر باش .....اشتباه منو نکن تومجردیا اینطور بودم محل نمیذاشتم و بعدم ک ازدواج کردم بیخیال بودم تا خواستم اقدام کنم به فکر افتادم ک دیرشده بود و الان ۵ساله نازایی دارم و اقدامم

2738

برو دکتر عزیزم

شاید سونو و دارو لازم داشته باشی

ولی منم زمان مجردی فاصله بین پریودام زیاد میشه گاهی

خواهرمم اینجوره

من مشکلی نداشتم ولی خواهرم پلی کیستیکه اون۲۰سالشه

برو دکتر معلوم میشه

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤
تاحالا واقعا دکتر نرفتی؟ 

می دونم  و خودم صد درصد قبول دارم که  برم ولی مامانم میگه عادیه😑

نهوالا یه دختر خاله دارم اون موقع که مجرد بود هر شش ماه یه بار پریود میشد همشم میومد دکتر ماشالله الان دوتا بچه داره😐

روزگار چه زم اخوی چه زم اجوری استاره بخت مونه بردی به کوری  🖤💔
خوب باید بری دکتر ما چی میتونیم بگیم؟؟؟

😫😣مامانم همش میگه عادیه

2706