2726
ادم نمیتونه به کسایی که احترام براشون قائله حاضرجوابی کنه. وقتی انقدر باهات کل کل میکنه احترامشو نگه ...

یکی دوباری حرصم گرفت اومدم برنم توپرش بعد گفتم گناه داره ناراحت میشه ..اما چ دلیلی پیش خودش داره انقد ادمو اذیت میکنه 😐

فقط میتونم بگم محل نده میخواد یه چیزی گفته باشه به نظرم این کارش بهتره تا اینکه جلوت یه جور باشه پ ...

اره تازه انقد پشت سرمم میگه بقیه تو روش میان میگن ..مثلا ی بار خواهرشوهرم گفت مامانم گفته بهار کفش خریده من نپسندیدم حالا مادرشوهرمم بود عیین خیالش نبود 😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بازم یاد بده ...چرا وقتی یه تیکه مینوازه یا ب چیزی گیر میده ..انقد شاید ماه ها هی میگه میگه تا اخرش ...

گفتم بیشتر دوست داره ببینه تو چیکار میکنی دلش میخواد تو مثل اون باهاش باشی تا باهات رقابتو شروع کنه ولی اینکه تو با جدیت برخورد میکنی خوبه خودش میفهمه تو قصدی نداری.

Lawyer⚖❤
یکی دوباری حرصم گرفت اومدم برنم توپرش بعد گفتم گناه داره ناراحت میشه ..اما چ دلیلی پیش خودش داره انق ...

گناه چی داره. خانواده شوهر منم همینن. هر چی بخرم میگن چرا یه مدل دیگه نخریدی یا میگن چرا خریدی

منم گفتم شوهرم همیشه میگه هرچی دوست داری بخر هرچی دوست نداری نخر به هیچکس ربطی نداره.

2728
😰😂😂😂😂راس میگی فردا میزم میگم خرتیم 😍🤦‍♀️🤦‍♀️😜

دیگه خودتو خر فرض نکن که منظورم سعی نکن تو ذهن اونا ادم خوب باشی و خودت در عذاب باشی تا اونا تو رو ادم خوب بدونن منظورم اینه هرچی اذیتتت میکنه و راحت نیستی خودتو خلاص کن یا جواب نده یا جواب هم میدی بگو سلیقه پسرته و اتفاقا ازش خوشم اونده چون همسرم خریده یا اینو رفتم با انتخاب همسرم گرفتم 

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …

ببین بهترین راه برای ادم بی سیاست سکوته.مثلا اگه نظر داد سکوت کن و نگاهتو ب افق بدوز.یا لبخند زل نگاهش کن.وقتی گفت ابروت فلانه نگو عه رفتم پیش فلانی و کارش خوبه ک...توضیح ندی نهایتا با خودشون میگن دوس نداره ادم نظر بده...چند بار جواب ندی اونم ول میکنه

هی شروع کنم دروغ گفتن؟

رک و راست بگو نظر شما محترم من اینو دوست دارم 

ببخشید مامان من دوست ندارم کسی به وسایلم نظر بده

شما که نمیخوای بخاطر حرفای شما اعصاب پسرت خرد بشه تا چند هفتع؟

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
2706