2737
2734

من و همسرم همو خخخخخخیلی دوست داریم و درکنار هم خوشبخت بودیم ایشون خیلی احترام خانواده منو داشتن و بیشتر از من مشتاق ب رفت و امد اونها بودن شاید ده بار خونه بابام میرفتم ی بار خونه باباش

سر دخالت های خانوادش و حرفای پدرش یهو ساز مخالف زد منم دیدم تغییر ککرده اذیت میشدم و ساز مخالف اونو میزدم و دعوامون کش پیدا میکرد ( بی سیاستی کردم)

حالا باهم اشتی هستیم و مشکلاتمون حل شده اما مثل قبل ب خانوادم خدمت نمیکنن و احترام نمیذارن چون شهر غریب هستیم خیلی دیر ب دیر شهرستان میریم و ب خانواده ها سرمیزنیم

تو خونه دعوا میکنیم قهر میکنیم اما اجازه نمیدیم خانواده ها بفهمن

توی دعوای رسمی قبلمون ایشون ب پدرشون گلایه کرده بودن گفته بودن ک دوست ندارم زنم ی کاری کنه ک بچه دار شدیم بچه هام دیگ سمت خانواده من نیان و همش خانواده خودشو دوست داشته باشن و حرفای اینچنینی

الان چن ماهه میگذره 

حرفا مث مته رو مخمه شده کینه

دارم وسواس میگیرم چکار کنم دیگ ب گذشته فک نکنم

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 
بچه نداری هنوز؟

نه

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب عزیزم جوری رفتار نکن که این حس بهش منتقل بشه

من الان 17 ساله ازدواج کردم هر چی هم مشکل با خونواده شوهرم داشتم هیچ وقت نزاشتم بچه هام ازشون دور شن

به خدا این رفتارا که بچه ها رو با مادربزرگ و پدربزرگشون بد میکنن همش از بی سیاستیه

هر وقت مشکلی پیش بیاد انقد پسرمو دوست دارن که باهاشون صحبت میکنه و قانعشون میکنه که رفتارشون با من بد بوده اونا هم سریع از دلم در میارن😐

🔴اتفاق های خوب سراغ کسی می آید ک صبر میکند...اماا اتفاق های بهتر سراغ کسی می اآید ک تلاش میکند..🔴
2731
خب عزیزم جوری رفتار نکن که این حس بهش منتقل بشه من الان 17 ساله ازدواج کردم هر چی هم مشکل با خونواد ...

من باهاشون طوری رفتار نمیکنم

ممن حتی بد خانواده همسرم ب شوهرم هم نمیگفتم

فقط خونه اونا خوش نمیگذره چون ن دختر دارن ن بچه ای تو خونه مراسما و مناسبتهای خاص دوست دارم جای شلوع باشم ک بهم لذت بده

سر همبن همسرم ناراحته

من باهاشون طوری رفتار نمیکنم ممن حتی بد خانواده همسرم ب شوهرم هم نمیگفتم فقط خونه اونا خوش نمیگذره ...

درکت میکنم عزیزم 

ولی گاهی آدم به خاطر زندگی و شوهرش باید سیاست داشته باشه

من مادرشوهر و پدرشوهرم پیرن  به خدا وقتی میرم اونجا فقط درو دیوار رو باید نگاه کنم  ولی به خدا انقد که میرم اونجا و سر بهشون میزنم به خانواده خودم نمیزنم شاید باورت نشه شوهرم جرات نمیکنه از خانوادش بهم از گل نازک‌تر بگه انقد که بهم احترام میزارن

شما هم. شوهرتون حساس شده رو این موضوع بهتره تا زندگیتون رو تحت تاثیر قرار نداده بیشتر اونجا بمونید تا از سرش بیفته الان رو این موضوع کلید کرده یکم که بگذره میفهمه بی منظور سر به خانواده ت میزنی حساسیتش کم. میشه خود به خود

🔴اتفاق های خوب سراغ کسی می آید ک صبر میکند...اماا اتفاق های بهتر سراغ کسی می اآید ک تلاش میکند..🔴
2738
درکت میکنم عزیزم  ولی گاهی آدم به خاطر زندگی و شوهرش باید سیاست داشته باشه من مادرشوهر و پدرش ...

امیدوارم 

اخه پدرشوهرم خیلی اذیتم میکنه 

دفعه قبل ک رفتیم خونشون خانومش ناقل کرونا بود هممونو بیمار کرد من خخخخخیلی ناراحت شدم وقتی ک خانومش بهم گفت حالم خوب نیست میخوام برم تست بدم اما چیزی نگفتم گفتم انشالله چیزی نیست بعد ک اومدیم خونه همسزم تب کردو همه مریض شدیم دوباره اینبار ک رفتیم خونشون همسرم پیشم نبود وارد خونه ک شدم مادر شوهرم بهم سلام نداد..اگ همسرم بود جرئت نمیکرد چون همسرم نبود این رفتار کرد 

بعد یکم ک نشستیم پدرشوهرم ب شوهرم گفت همه از خانوم تو گرفتیما  داد بهمون و رفت

من خیلی ناراحت شدم همسرم گفت زن من از همتون دیرتر مریض شده اونوقت اون داده ب شما؟

دیگ چیزی نگفتن

منم بلند شدم برای زن بابا شوهرم شیره گوشت درست کردم اما صبح ک از خواب بیدارشدیم فهمیدم ک روشش اشتباه بوده دوباره همه چپ چپ نگام میکردن 

من باهاشون طوری رفتار نمیکنم ممن حتی بد خانواده همسرم ب شوهرم هم نمیگفتم فقط خونه اونا خوش نمیگذره ...

منم اصلا دوس ندارم برم خونه مادر شدهرم نه اینکه بد باشن اخه اصلا اونجا دختری وجود نداره . گوش تا گوش بردار شوهر نشستا 😂😂جاریامم نمیان لااقل یکم مادر شدهرم باداونا تیکه بندازه منو میکنه گوشه دیوار میگه که میگهذ😂😂منم ساااکت بی زبووون

أللهـُـمَّ یَسِّر و لا تُعَــسِّر سـَهِّـل عـَلَـینا یا رَبَّ العالَمین❤
امصاتو بخون. بعد دیگه به این فکر کن با ادما مهربون باشی و به فکر کینه و تلافی نباشی

به فکر تلافی نیستم اما بدی هاشون از ذهنم نمیره

هربار هم ک محبت میکنم باز ب نوعی ناراحتم میکنن پست بالاترمو بخون ک برای این خانم توضیح دادم

منم اصلا دوس ندارم برم خونه مادر شدهرم نه اینکه بد باشن اخه اصلا اونجا دختری وجود نداره . گوش تا گوش ...

عزیزم

خیلی سخته

بعد من سنم کمه دورمم همیشه شلوع بود و رفیق باز بودم شدید 

دوستام و دختر خاله و اقوامم هم از من بدتر 

مهمونیامون خیلی بهم خوش میگذره

یهو انگار اومدم تو خانواده کم جمعیت ترک زبان ک هیچی از حرفاشون نمیفهمم خیلی اذیت میشم 

عزیزم خیلی سخته بعد من سنم کمه دورمم همیشه شلوع بود و رفیق باز بودم شدید  دوستام و دختر خاله ...

الهی منم سنم کمه ولی دقیقا برعکس توام . توخونواده کم جمعتیت ساگت بزرگ شدم الان خونواده همسرم برعکس کلا مهمون میاد و میره

أللهـُـمَّ یَسِّر و لا تُعَــسِّر سـَهِّـل عـَلَـینا یا رَبَّ العالَمین❤
الهی منم سنم کمه ولی دقیقا برعکس توام . توخونواده کم جمعتیت ساگت بزرگ شدم الان خونواده همسرم برعکس ک ...

امیدوارم 

اخه پدرشوهرم خیلی اذیتم میکنه 

دفعه قبل ک رفتیم خونشون خانومش ناقل کرونا بود هممونو بیمار کرد من خخخخخیلی ناراحت شدم وقتی ک خانومش بهم گفت حالم خوب نیست میخوام برم تست بدم اما چیزی نگفتم گفتم انشالله چیزی نیست بعد ک اومدیم خونه همسزم تب کردو همه مریض شدیم دوباره اینبار ک رفتیم خونشون همسرم پیشم نبود وارد خونه ک شدم مادر شوهرم بهم سلام نداد..اگ همسرم بود جرئت نمیکرد چون همسرم نبود این رفتار کرد 

بعد یکم ک نشستیم پدرشوهرم ب شوهرم گفت همه از خانوم تو گرفتیما  داد بهمون و رفت

من خیلی ناراحت شدم همسرم گفت زن من از همتون دیرتر مریض شده اونوقت اون داده ب شما؟

دیگ چیزی نگفتن

منم بلند شدم برای زن بابا شوهرم شیره گوشت درست کردم اما صبح ک از خواب بیدارشدیم فهمیدم ک روشش اشتباه بوده دوباره همه چپ چپ نگام میکردن 

الهی منم سنم کمه ولی دقیقا برعکس توام . توخونواده کم جمعتیت ساگت بزرگ شدم الان خونواده همسرم برعکس ک ...

خیلی لذت داره

همیشه ارزوم بود مادرشوهرم زنده میبود دختر هم میداشت 

پدرشوهرم انقد خاله زنک نبود 

میرفتیم میومدیم 

رفت و امد میکردیم 

مهمونی میرفتیم 

من برای عقدم خونه هیچ کدوم از اقوام شوهرم نرفنم 

چون بعد از مرگ مادرشوهرم زن بابای همسرم خوشش نمیومد باهاشون رفت و امد نمیکرد

خونشون سوت و کوره

خیلی بد میگذره

عمش با ترکی حرف زدنو تیکه انداختن میگذره

منم فارس زبانم هیچی نمیفهمم

2706