2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من که عصب کشی کردم بعدش بهم گفتن عصب کشی شده دندونت نفهمیدم 😂😂😂

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

آره اولش یه بی حسی میزنه که من اکثرا جیغ میزنم مثل دیوونه ها دست دکترو میگیرم نمیزارم بزنه 😂بعدش اونجا رو یه چاه حفر میکنه با یه دستگاه هم مثل دریل سوراخش میکنه بعدش با همون سوزن ها میکنه تو سوراخ و محکم میکشه بیرون نوک اون سوزن ها حالت پیچی داره ک عصب می‌چسبه بهش میاد بیرون ک من اکثرا با داد و هوار عصب کشی میکنم درد نمیکنه ها ولی آدم زهر ترک میشه 

بر لب جوی بشین و گذر عمر ببین 

واسه من دوتا دندون رو با هم عصب کشی کرد ، هیچی متوجه نشدم... 

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400

امضات😍😍😍👌👌👌👌👏👏👏👏👏👏

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
2706