2726
عنوان

قضیه ای که بخاطرش خیلی تعجب کردید

216 بازدید | 20 پست

یکی از دوستان تعریف می کرد یه خانمی که مشتری بوده و کلا مورد اخلاقی داره یکم، میاد تو مغازه و اتفاقی پسرعموم که پیشم بوده رو میبینه.. از اونور چندین بار دیگه میاد که یه ردی نشونه از این پسرعموم بگیره... آخرش میگرده محل کار پسر عموم رو پیدا میکنه زنگ میزنه از اونجا شمارشو پیدا میکنه !!! بعد باهاش وارد رابطه میشه و بعد از یک بار رابطه جنسی که همون روزای اول رابطه بوده، کلا دیگه ازش جدا میشه و محل نمیده!! موندم اصلا!! دختراهم جدیدا بازیشون میاد! .

تنش می خاریده😐😐

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برادوتاتاپیک اخرم گزارش بزنید 

ایت الکرسی میخونم برا سلامتی خانواده محترمتون🌹

فقط دوتاشوگزارش زدید بی زحمت لایک کنیداین پستموکه بدونم

بااجازه استارترعزیزالبته🌹

به پسره تجاوز کرده😂😂😂

خدایا امشب شب عید جوادالائمه اس  نمیدونم چیشد ک گفتم امضامو عوض کنم شاید به دلم انداختی خدایا تورو به حق فاطمه زهرات تورو به حق زینب کبرا نی نی تو دلیمو سالم بزار تو بغلم  نی نیم عزت منه 😍اللهم صلی علی محمد و آل محمدو عجل فرجهم 🌷ماشالله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 😍                      
پسر حرمت داره ن لذت😂

جاشه ک بگیم خواهرم نگاهت برادرم حجابت😂😂😂

خدایا امشب شب عید جوادالائمه اس  نمیدونم چیشد ک گفتم امضامو عوض کنم شاید به دلم انداختی خدایا تورو به حق فاطمه زهرات تورو به حق زینب کبرا نی نی تو دلیمو سالم بزار تو بغلم  نی نیم عزت منه 😍اللهم صلی علی محمد و آل محمدو عجل فرجهم 🌷ماشالله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 😍                      
عملا فقط خواسته تست کنه پسره رو

آره و لابد خوشش نیومده که ادامه نداده

احترام به عقاید یعنی من به محدودیت‌هایی که برای خودت گذاشته‌ای احترام بگذارم نه به محدودیت‌هایی که می‌خواهی برای من بگذاری!

ماشالا پسر عمو هم دست رد به سینه دختره نزده واقعا تو این زمونه دختر و پسر هیچ فرقی ندارن وضع همه خرابه 😬

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠
2706