2737
2734
عنوان

بچها هاپوم. ناراحتم میاین

| مشاهده متن کامل بحث + 2274 بازدید | 203 پست

گلم مشکل شما اینکه نشستی با هاپوی ۳_۴ ماهه عین یه آدم حرف میزنی.... تازه این هیچ ناراحتم میشی چرا نمیفهمه 😃😃😃

دورت بگردم باید حوصلع داشته باشی.... جای من باشی چی.... باز سگ میتونه یه سری چیزارو راحت یاد بگیره.... من برا خرگوشم از جون مایه میزارمااااااا😂😂😂

ببین اون اصلا کلمات رو نمیفهمه ، فقط شرطی میشه و از لحنت متوجه میشه.... شما نمیتونب بهش جمله یاد بدی....  باید کلمات کلیدی بیاد بدی

اول خوب رو کلمه ی بیا کار کن... بعد نکن.... این دوتا مهمن.... 

اولا هیچی نگو.... فقط بیا ، نکن. اگه تو جمله بگی نمیفهمه

مثلا اگه از همون اول بگی پاپی بیا اینجا بریم دور بزنیم  نمیفهمه.... اول باید فقط بیا رو یاد بدی

یا مثلا میخواد گازت بگیره فقط بگو نکن ، نه .... بگی دستمو گاز نگیر اون نمیفهمه.... 

تربیت حیوون خیلی زمان بره و حوصله میخواد... سعی کن ارامش داشته باشی اون از عمد که نمیخواد اذیتت کنه... طبیعتش همونه

یکیم که سعی کن خیییییلییییی خیلییی باهاش بازی کنی انرژیشو خالی کنی مخصوصا که سگ شما سگ تنبلی نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای خدا چقد شیرینه این بچه😍😭 من به گربه فوبیا دارم ولی عاشق سگام(اما نمیخوام خودم داشته باشم چون ...

نمیدونی چ لذتی داره با اون بودن و چ عذاب وجدانی داره بش بد رسیدن

2731
گلم مشکل شما اینکه نشستی با هاپوی ۳_۴ ماهه عین یه آدم حرف میزنی.... تازه این هیچ ناراحتم میشی چرا نم ...

صبح بردمش بیرون کلی خسته کرد خودشو اومد یکم خوابید اروم شده بود الان باز همون اش کاسه. منم میگم نکن بیا فلان ولی همش حس میکنم ازم زده میش با عوا کردنش. یا اینک همه کس اشنا شده سگ نباید با همه خوب باشه اما این با همه خوبه با منو شوهرم خیلی بیشترا اما با همه خوبه

برادوتاتاپیک اخرم گزارش بزنید  ایت الکرسی میخونم برا سلامتی خانواده محترمتون🌹 فقط دوتاشوگزار ...

زدم ولی دوخط اولوخوندم ناراحت شدم😔

اللهم صلی علی محمدوآله محمد وعجل فرجهم                          چشم انتظارمعجزه......................
2738

سگ باید حتما در طول روز بره بیرون راه بره حدود سه چهار کیلومتر کم کم

وگرنه اعصابش به هم میریزه اگر محلتون طوریه پلیس و... گیر نمی ده هر روز ببرش بیرون برای خودتم خوبه. رفتارش کاملا عوض میشه

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
صبح بردمش بیرون کلی خسته کرد خودشو اومد یکم خوابید اروم شده بود الان باز همون اش کاسه. منم میگم نکن ...

الهی.... عیب نداره اون الان بچس باید تحرک داشته باشه.... یکم حوصله کن.... بخدا بچه ی انسان میبینی ۵_۶ سالشه بازم حرغ نمیفهمه شلوغی میکنه.... سگ نهایتا تا ۷_۸ ماهگی اوکی میشه

بخودت سخت نگیر.... یکیم که اصلا سرش دادنزن... دعواش نکن فقط قاطعانه بگو نه ، نکن.... محکم بگو ولی داد نزن چون بترسه بیشتر لج میکنه

مثلا دیدی دستتو گاز زد محکم بگو نه... دیدی ول نمیکنه دوباره محکم بگو نه دستتو از دهنش بکش بیرون پاشو برو یه اتاق دیگه بزار تنها باشه....یا اون رو ببر تو اتاقش چن دیقه تنها بمونه....

نه عزیزم کی‌ گفته سگ باید با همه بد باشه.... سگ خیلی حیوونه با محبتیه.... با همه خوبه تا وقتی که خطری تهدیدش نکنه اون خوب میمونه.... 

مگه میخوای سگ گارد تربیت کنی که میگی فقط با ما خوب باشه.... اتفاقا اجتماعی باشه بیشتر به نفعته....

تنها چاره ی حیوون صبوری کردنه مطمئن باش بزرگ شه دلت برا این روزاش تنگ میشه

😍 بس که شیرینن

خب یکم دست تو جیبم میکردی یه سگ تربیت شده و کوچولو میخریدی

خودم دوس دارم تربیت کنم . و از خرید و فروش حیوون بدم میاد اینم قلقش داره دسم میاد امروز تازه😂. مشکل اینجاس خیلییییی انرژی داره 

سگ باید حتما در طول روز بره بیرون راه بره حدود سه چهار کیلومتر کم کم وگرنه اعصابش به هم میریزه اگر ...

اره امروز بردم کلی تغییر کرد. ن پلیس فقط تو ماشین گیر میده . روزی چن دقیقه ببرم؟ 10 دقیقه بیرون دویید خسته شد ک

اره امروز بردم کلی تغییر کرد. ن پلیس فقط تو ماشین گیر میده . روزی چن دقیقه ببرم؟ 10 دقیقه بیرون دویی ...

انقدر ببر که حسابی خسته بشه انرژیش تخلیه بشه. حدود نیم ساعت حداقل. بعد کم کم زیادش کن. 

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
الهی.... عیب نداره اون الان بچس باید تحرک داشته باشه.... یکم حوصله کن.... بخدا بچه ی انسان میبینی ۵_ ...

وای مرسی ک اینقد تایپ کردی و توضیح دادی عزیزم. اخ نژادش ژرمنه ب غریبها باید پارس کنه اما نمیکن. 7 8 ماه تحمل میکنم تا یه سگ اروم بشه 😍

2706