2737
2739

میگن شرایطش اسونتر شده 

کسی اطلاعی داره؟؟؟

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یکی از آشناهای ما از شروع درخواست تا تحویل بچه‌ها نهایتن سه ماه طول کشید، ولی فکر کنم پارتی داشتن

احترام به عقاید یعنی من به محدودیت‌هایی که برای خودت گذاشته‌ای احترام بگذارم نه به محدودیت‌هایی که می‌خواهی برای من بگذاری!
2738

من تصمیمشو دارم پرس و جو هم کردم ...چون ما خودمون بچه دار میشیم اولویت با افرادی هست که بچه ندارن

یه فرم داره واسه شرایط مالی و فرهنگی 

یه فرم هم هست استشهاد محلی و تحقیق میکنن از هردو نفر 

شرایط به نام زدن ملک و اینا هنوزم هست 

دعا کنید بتونیم یه بچه بیاریم 

من شنیدم حتما باید ی چیز ب نامش کنید حالا ملک ماشین 

بعد تحقیق میکنن ببین شرایطتون چجوره از نظر حالا مالی از نظر معنوی از نظر اخلاق  و خیلی چیزای دیگه 

حدودا میگن ۲سالی طول میکشه

خونه به نام بچه زدن؟

دقیق نمیدونم ولی این از شروطه، حتمن باید ملکی به اسمشون زده بشه

احترام به عقاید یعنی من به محدودیت‌هایی که برای خودت گذاشته‌ای احترام بگذارم نه به محدودیت‌هایی که می‌خواهی برای من بگذاری!
وقتی شرایط بچه دار شدنو داری چرا میخای از پرورشگاه بیاری

چون وقتی هزاران بچه هست تو این دنیای پر از کثافت که من میتونم خوشبختشون کنم چرا نکنم ؟؟چرا باید یه موجود دیگه وارد این دنیا کنم وقتی هزارتا بچه هستن که شرایط معمولی زندگی ندارن ؟؟من یکی از بستگانم با یک آقا ازدواج کرد که در پرورشگاه بزرگ شدن این آقا پزشک هستن از ادب و متانت هرچی بگم کم گفتم ..من همیشه فکر کردم این آقا اگر تو یک خانواده بود دیگه چی میشد ..واقعا حیفه ...واقعا جزو اهداف من بوده و هست ..خدا لیاقتشو بهم بده حتما اینکارو تو دوسال آینده میکنم

2706