2737
2734
عنوان

چقدر عاشق بودن حس خوبیه. 🥰👌💕

221 بازدید | 19 پست

مخصوصا عاشق اونی بشی که عاشقته.

دیگه حتی دلت نمیاد ناراحتش کنی 😍🤗  

زندگیه خودته. مگه قراره چقدر عمر کنی. پس قوی ترین فرد زندگی خودت باش😎🤗🥰😍😇😇👌👌قدر آدمای مهربونی که کنارت موندن رو بدون. ❤❤یه اصل مهم که همه مون باید یاد بگیریم حذف کردن مقایسه و قضاوت از زندگیمونه😌😌.من میخوام به آرزوهام برسم و براشون تلاش کنم.🤩  

والا ابنجوریم جذاب نیست

ما جفتمون عاشقیم 

ولی واااای از شدت عشق و حسادت همو دق میدیم

خدایا ازانتظاردق کردم😢میشه منم برسم به خواستم؟!میشه دعاکنید برام به خواستم برسم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
من که از عشق متنفرم  ول کن بابا عشق کجا بود فقط تو داستاناس    

من یکی شو دارم 😅

زندگیه خودته. مگه قراره چقدر عمر کنی. پس قوی ترین فرد زندگی خودت باش😎🤗🥰😍😇😇👌👌قدر آدمای مهربونی که کنارت موندن رو بدون. ❤❤یه اصل مهم که همه مون باید یاد بگیریم حذف کردن مقایسه و قضاوت از زندگیمونه😌😌.من میخوام به آرزوهام برسم و براشون تلاش کنم.🤩  
هست ولی نایابه  

من بینهایت شوهرمو دوست دارم و شوهرم همینطور ..زندگی خوبی داریم اما بازم فکر میکنم اون عشق اساطیری وجود نداره ..حتی اون عشق بین دونسل قبل ما کمرنگ تر شده و حس میکنم تنها دلیلش دنیای مکانیزه و مادی تر شدن دنیاست

من یکی شو دارم 😅

عاشق باید هوای معشوقو داشته باشه تو سختیا همو کمک کنن دست همو بگیرن و برن بالا به قله موفقیت برسن نه این که وسط راه دست همو رها کنن عشق فراینده پیچیده ای داره خیلی سخت میشه عشقو از هوس تشخیص داد عشق به همین سادگی به دست نمیاد اسم هر رابطه لی رو ننیشه گذاشت عشق  راستش من میترسم پایان داستان عشق من بشه مثل لیلی ومجنون   براهمین ارزو میکنم هیچوقت عاشق نشم

Kya mujhe pyaar hai🥰😍
عاشق موندن خوبه نه عاشق بودن  بعد با عرض معذرت نمیخوام حستو بهم بزنم اما عشق وجود نداره در عصر ...

چرا وجود داره. وقتی یه نفر صبح تا شب قربون صدقه ات برع

پشت تو خالی نکنه حتی جلو پدر مادراتون

تحمل ناراحتی تو نداشته باشه . اگه گریه کنی اشک تو چشماش جمع شه.ولی خودشو کنترل کنه به زور.

وقتی مریضی دو شبانه روز بالا سرت نگران باشه و نخوابه ۲۰ ساعت و کل شب رو.

بهت محبت کنه و مرد باشه.

شب تو بغلش آرامش بگیری .

این عشقه

البته عزیزم من بگن‌که عشق من هورمونی نیست. چون من خیلی یه مدت درگیر بودم آخه این آقا رو با منطق باهاش ازدواج کردم نه عشق.

اون منو دوست داشت ولی من نه .

تا امروز که ۳ ماه و خورده ای  از عقدمون میگذره   ...من هر روز میفهمم چقدر بیشتر دوسش دارم و چقدر اون خود منه انگار و دوست دارم کل زندگیمو بدم دستش ........

عاشق باید هوای معشوقو داشته باشه تو سختیا همو کمک کنن دست همو بگیرن و برن بالا به قله موفقیت برسن نه ...

کامنت پایینی من رو بخون.

😊 

2706