2703
2553

🌺نعمت هر دو جهان قسمت پررویان است

🌺خون دل میخورد آنکس که حیایی دارد

بچه ها بیاید تجربه هاتون رو بگید کجاها ها خجالت کشیدید و مظلوم بازی در اوردید و حقتون خورده شد و هنوز خودخوری میکنید

و کجا ها پررو بودید از حق خودتون دفاع کردید یا با پررویی درخواستی کردید

اصلا با این یک بیت شعر موافقید؟؟؟؟❌❌❌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بلللهههههههههههههههههههههه

اگر میخایید نذر کنید برای حاجتتون، برای عید غدیر نذر کنید💚بیایید غدیر رو عاشورایی برگزار کنیم 😍چه بگویم که علی کیست😍رفته ساقی که قدح پر کند و برگردد🌺عرش را غرق تهیر کند و برگردد🌺دیر یا زود ولی می‌رسد از راه اخر🌺یک نفر عین علی می‌رسد از راه اخر🌺مینویسم که شب تار سحر میگردد🌺یک نفر مانده از این قوم که برمی گردد🌺ان شاء الله.✌️ما_ملت _امام حسینیم. گر به دولت برسی مست نگردی مردی🌷گر به ذلت برسی پست نگردی مردی🌷اهل عالم همه بازیچه دست هوسند🌷گر تو بازیچه این دست نگردی مردی🌷با خبر باش پس از ظلمت این چند صباح💓صبح دولت بدمد، شادی ما پشت در است💓گر که ریزد خون من آن دوست رو پای کوبان جان برا فشانم بر او💞رقص جولان بر سر میدان کنند، رقص اندر خون خود مردان کنند💞در آن نفس که بمیرم در آرزوی تو باشم 🥀بدان امید دهم جان که خاک کوی تو باشم 🥀به وقت صبح قیامت که سر ز خاک بر ارم🥀به گفتگوی تو خیزم، به جستجوی تو باشم🥀گرفتارم، گرفتارم یا ابالفضل💔گره افتاده در کارم یا ابالفضل💔دعایی کن دوباره چند وقتیست💔هوای کربلا دارم یا ابالفضل💔تمام لذت عمرم در همین است که مولایم اميرالمؤمنين است💓اشهد ان علی ولی الله💓عاشق شعرم
2456

برادوتاتاپیک اخرم گزارش بزنید 

ایت الکرسی میخونم برا سلامتی خانواده محترمتون🌹

فقط دوتاشوگزارش زدید بی زحمت لایک کنیداین پستموکه بدونم

بااجازه استارترعزیزالبته🌹

2714

هرجا پررویی کردم خوشحال ترم چون ناحقی نکردم فقط نزاشتم حقمو بخورن اما کلا ادم پر رویی نیستم

مادرشوهرم گوسفند قربونی کردن به من یکم گوشت داد بقیه رو جاریم اومد نصف بیشترشو برداشت بقیشم که پی و استخون موند برا مادرشوهرم.اما مامان چیزی بهش نگفت گفت ببر اونم جمع کرد رفت.

بعد برگشته به من میگه تو برو از یخچالت گوشت بیار به من گوشت نرسیده

منم تو دلم گفتم اخه بیچاره به اون عروست میگفتی گوشتا رو چرا عادلانه تقسیم نکردی زورت به من میرسه دو تکه گوشت به من رسید چون ما گوشت دوست نداریم فقط سهم دخترمو برداشته بودم اونم میخاست ازم بگیره ندادم این پرروییه که من ندادم؟؟؟

لطفا اگه امکانش هست برا شادی روح بابا و داداشم یه صلوات بفرستین