2733
2734

واسه خودم نیستا قضاوت نکنین.. از شوهرم پرسیدم گف ن ناراحت نمیشیم فقط از زندگیمون حذفش میکنیم... ولی ما زنا چرا می‌شکنیم مرداهم همینطورن؟ 

من تورا از دور میمیرم... یک عدد حس ششمی قوی❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آره من دیدم میشکنن وپیر میشن 

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
2738

ن تازه بشکن میزنه چون میتونه برا بازنای دیگه و عشقو حال💃

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین

دوروغه له میشن نابود میشن چنان بهم میریزن که حد نداره هرگز هم فراموش نمیکنن زمان میبره ب خودشون بیان خیلی ها دیگه تا آخر عمر اصلا ازدواج هم نمیکنن 

مولانا امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله فرمودند زکات عقل تحمل نادانان است... مذهبی نماهای صاحب دین جدید لطفا هرگر روی پست های من ریپلای نزنید بحث دین و مذهب جای نظرات شخصی و تفسیر به رای نیست نیازی به تفاسیر به نَفْس شما ندارم ثقلینِ راه گشای تمام بشریت برای من کافی است... اگر جواب نمیدم یعنی لایق جواب دادن نیستید یعنی متوجه شدم انقدری🤏🏿 شعورمند و متفکر نیستید که با شما تبادل نظر داشته باشم یعنی فهمیدم اهل سفسطه و جدل هستید نه تفکر و تعقل... در شأن خودم ندیدم وقت بذارم همکلام بشم با تشکر. 🤌🏿اگر به شخصه در برابر اهانت های شما کوتاه میام جواب نمیدم به خودم و باقی کاربرها احترام میذارم و در کرانه های فرهنگی و شخصیتی من نیست مقابله به مثل کنم پس ادامه نده فکر نکن خیلی باحالی من کم آوردم تو الان شاخ شدی 😉🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و شیعة و محبه والمستشهدین بین یدیه🤲🏻 💚اَللّـهُمَّ اَرِنيِ الطَّلْعَةَ الرَّشيدَةَ ، وَ الْغُرَّةَ الْحَميدَةَخدايا بنمايان به من آن جمال ارجمند و آن پيشانى نورانى پسنديده را💚

اگه عاشق باشه میمیره

من که همسرم هر شب بهم میگه 😶😂

کل دنیا رو با تو عوض نمیکنم.چون دیگه زندگی رو نمیخوام.

یه مرد نگاه کنه بهم از حسودی می ترکه 😑😅 

زندگیه خودته. مگه قراره چقدر عمر کنی. پس قوی ترین فرد زندگی خودت باش😎🤗🥰😍😇😇👌👌قدر آدمای مهربونی که کنارت موندن رو بدون. ❤❤یه اصل مهم که همه مون باید یاد بگیریم حذف کردن مقایسه و قضاوت از زندگیمونه😌😌.من میخوام به آرزوهام برسم و براشون تلاش کنم.🤩  

اگه عاشقت باشه شکستن چیه،پودر میشه تو رو بغل یه مرد غریبه تو رخت خواب تصور کنه

تو خیلی با ارزشی حتی اگر(ازدواج نکرده باشی،بچه دارنشوی،سرکارنروی،پول نداشته باشی،از چهره ات ناراضی باشی)   همین که زن هستی کافیست آفریده زیبای خدا.

اگ بخوام با شوهر یا بابای خودم مطابقت بدم 

دیوونه میشن... خورد شدن یه لحظشونع

بابام ک ممکنه خدایی نکرده خود کشی کنه

شوهرم پیر میشه

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 
2706