2726
عنوان

این حرفاشون بد بوده؟

205 بازدید | 11 پست

سلام من رو نظافت وسواسیم چون خانوادگی اینحوری بودیم

ولی الان کمش کردم یکم بیخیال

ولی بازم نسبت ب بعضیا خوب بشتره

بخاطز کروناهم ک همش دستامو میشورم

الانم پاییزه من ب هواش حساسیت دارم دستام خشک و قرمز میشه

حالا دیروز همکارام موق ناهار کلی مسخره ام کردن ب شوخی

یکی میگف این بخلطر وسواسی اصن نمیزاره شوهرش باهاش باشه!

یکی میگف این بچه بیاره چون کثیفه موق دنیا اومدن اصلا بغلش نمیکنه.تعجب کردم

گف منک فکر نمیکنم بغلش کنی

یهو انقد دلم شکست انگار یه ادم سنگدلم

درسته مادرنشدم ولی احساس ک دارم

و یکی میگف این مریضه.خدا شفاش بده

اول شفاش بده بعد بچه بده وگرن بچه رو میکشه

بی شخصیتا😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!

اصلا کاری ندارم حرفاشون بد بوده یا نه این جور مواقع با جدیت مکالمه را قطع کن و بگو حق ندارند در مورد شخصیتت اظهار نظر کنند 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سیلی در گوش تک تکشون تامام

تو خیلی با ارزشی حتی اگر(ازدواج نکرده باشی،بچه دارنشوی،سرکارنروی،پول نداشته باشی،از چهره ات ناراضی باشی)   همین که زن هستی کافیست آفریده زیبای خدا.
2728

بگو منم همیشه باخودم میگم ازبس که کثیفید شوهراتون چجوری پیشتون میمونن و میخوابن

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین

والا من که پلشتی هستم واسه خودم دستام تو این مدت. تیکه تیکه و خشک و قرمز شده!!!!!ربطی به وسواس نداره

این دفعه بگو شما نگران رختخواب من و شوهرم و بغل شدن بچه ام نباش البته با همون لحن شوخی

بد که چه عرض کنم افتضاح بوده ! ادم حتی وقتی شوخیم میکنه باید بدونه چی میگه بعضیا بلد نیستن شوخی کردنو به اسم شوخی هرچی به زبونشون میاد میگن من خودم بشخصه اجازه نمیدم دوروبریام انقد باهام راحت باشن که هرحرفی رو بزنن اگه ببینم یکی داره زیاده روی میکنه میدونم اشتباه از خودمه و سریع فاصله ی رفتاریمو باهاش بیشتر میکنم به هیچ عنوان از همکار و دوست صمیمی خوشم نمیاد و دلایل خودمو دارم همه ی روابطم محدود به همون مکانی میشه که هستم اونم در حد احترام و سلام علیک 

بد که چه عرض کنم افتضاح بوده ! ادم حتی وقتی شوخیم میکنه باید بدونه چی میگه بعضیا بلد نیستن شوخی کردن ...

منم باهاشون صمیمی نیستم

اصلا ازین چیزا حرف نمیزنم

نمدونم چرا بخاطر دستام اینجوری حرف زدن

منم باهاشون صمیمی نیستم اصلا ازین چیزا حرف نمیزنم نمدونم چرا بخاطر دستام اینجوری حرف زدن

چرا جواب نمیدی با همون خنده باید میگفتی ک نه بابا من اگ انقد وسواس بودم و تمیزی برام مهم بود ک پیش شماها نمیشستم 

و خدایی ک در این نزدیکیس❤❤
چرا جواب نمیدی با همون خنده باید میگفتی ک نه بابا من اگ انقد وسواس بودم و تمیزی برام مهم بود ک پیش ش ...

واقعا

دقیقا یکی ماسکشو انداخت کنارمن

دیگ نشستم

یا داشتم غذا میخوردم دست یکی خورد ب قاشقم

دیگ مجبوری خوردم

بیشتر واس بچه ناراحت شدم...انگار من سنگدلم