2737
2734
عنوان

خانما سوال راجب زایمان طبیعی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 408 بازدید | 87 پست
وای اگه اونجوری هم از پایین پاره شم هم اضافه وزن چربیا بمونه سکته رو کردم

اخی عزیزم😂پس دست از نقشه پلیدت بردار

خدایا امشب شب عید جوادالائمه اس  نمیدونم چیشد ک گفتم امضامو عوض کنم شاید به دلم انداختی خدایا تورو به حق فاطمه زهرات تورو به حق زینب کبرا نی نی تو دلیمو سالم بزار تو بغلم  نی نیم عزت منه 😍اللهم صلی علی محمد و آل محمدو عجل فرجهم 🌷ماشالله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 😍                      
بازم‌بایدرعایت‌کنم .مایع کیسه اب زیادبشه چ میشه خطرناکه؟؟

بخدا نمیدونم ولی من قصدم وزن گیری بچه اس حتی پودر خوردم ک زد وزنم بالا رفت ک دکتر گفت حق خورن پودرو نداری دیگه

وزن اولیه۶۷ هدف اول۶۵ هدف دوم ۶۳هدف سوم۶۰ هدف اخر۵۷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبلش چرا ولی انقدی که فک میکنم سزارین داره نه یهو‌ دردم میگرفت بعد اروم میشدم هی میرفتم اب گرم میگر ...

عجب دلی داری تو دختر😑

خدایا امشب شب عید جوادالائمه اس  نمیدونم چیشد ک گفتم امضامو عوض کنم شاید به دلم انداختی خدایا تورو به حق فاطمه زهرات تورو به حق زینب کبرا نی نی تو دلیمو سالم بزار تو بغلم  نی نیم عزت منه 😍اللهم صلی علی محمد و آل محمدو عجل فرجهم 🌷ماشالله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 😍                      
😑😑 میگما نمیشه از روز اول ک‌میری‌پیش ماما ینی هفته های اول بگی من سز میخام  

ن بابا عزیزم میگه ب بچه مربوطه ک پاهاش بالاس یا پایین یا ناراحتی قلبی داری یا ن یا دیسک کمر داری یا ن

2731
چون دردش تا قبل از زایمان هست وقتی زایمان میکنی انگار هیچ‌دردی نداشتی اصلا کل وجودت اروم میشه خیلی ...

عزیزم واقعا از سزارین راحت تره

ن بابا عزیزم میگه ب بچه مربوطه ک پاهاش بالاس یا پایین یا ناراحتی قلبی داری یا ن یا دیسک کمر داری یا ...

نمیشه بچه رو چرخوند تو شیکم؟؟ 

من پنجشنبه رفتم معاینه لگن خیلی درد داشتم با گریه برگشتم خونه.گفتم نمیتونم اصلاطبیعی 

ولی روز جمعه حرکت بچه کم شدرفتم بیمارستان بند ناف دودورپیچیده دورگردن بچه سزارین اورژانسی شدم وراحت..

عزیزان یه صلوات بفرستیدیه خونه بهتر بخریم انشاالله.لایک کنید منم بفرستم براتون انشالله حاجت روا شید.الهم صلی علی محمد وال محمد🥰🥰
2738
من پنجشنبه رفتم معاینه لگن خیلی درد داشتم با گریه برگشتم خونه.گفتم نمیتونم اصلاطبیعی  ولی روز ...

قسمت همین بوده ک سز بشی بوسش کن از طرف من 😍😍

😂😂😂دکتر میگفت دفعه بعد امدی وزنت بالا بره مولتی ویتامینت قطع میشه

بگو داری چیکار میکنی با خودت😂😂😂😂

عزیزم واقعا از سزارین راحت تره

من چون خواهرمو دیدم سزارین کرده بعدش خیلی درد داشته نمیتونست راه بره واسع اون‌ترسیدم و فک میکنم این طبیعی راختره چون من بلافاصه بعد زایمان پاشدم بودم راه میرفتم بدون دردی و‌لی پرستارا نمیذاشتن

اگه خوبی هایت را فراموش کردن تو خوب بودنت را فراموش نکن  
ای کاش میشد من اونوقت بنظرت خودمو میکردم 70کیلو😂😂😂

اره ها اینم هست😂 بچه حالش بد نمیشه همش سروته اون تو سرش پایینه😑😑😑😑 

بگو داری چیکار میکنی با خودت😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂من رفتم پیش دستیارش گفت وزنت خوبه پودر نمیدم بعد ب دکتر گفت اخه من بچه توپول دوس دارم دکترمم از وزن گیریم خبر نداشت ک خوبه نوشت منم پودرو دوس داشتم آی خوردم آی خوردم ک تو دوماه ۷ کیلو اضافه کردم

من چون خواهرمو دیدم سزارین کرده بعدش خیلی درد داشته نمیتونست راه بره واسع اون‌ترسیدم و فک میکنم این ...

اره عزیزم ولی دختر خاله من نمیتونس بشینه راه میرفت فقط

2706