2737
2734
عنوان

بنظرتون زشت شد؟؟؟

291 بازدید | 11 پست

مادرشوهرم اینا طبقه بالا ما هستن و جاریم همسایمونه یه کوچه فاصله داریم

دیشب من خیلی بد حال بودم

بعد در زدن (مادرشوهر و پدرشوهرم اومدن)

به همسرم گفتم بگو که من مریضم و نمیتونم بلند شم از جام که اگه خواستن بیان تو نیان

خیلی بد حال بودم جوری که خونه کاملا شلخته بود ظرفامم تو ظرفشویی خودم بدحال

همسرم گفته بود که من مریضم اینا باز اومدن تو😏😶

فکر میکرد دروغ میگیم

بعد من تو اون حال خونه شلخته سلام دادم و بزور نشستم اینام هی میگفتن دراز بکش (من که روم نمیشد)

بعد ۱۰ دقیقه ای خونه جاریم زنگ زدن داریم میایم خونتون

همسرم روش نشد به اونا بگه نیاین بعد من گفتم بخدا مریضم نمیتونم خونمون بهم ریختس و از اینا

با حال بد بلند شدم یکم جموجور کنم مادرشوهرم با یه لحن بد گفت اشکال نداره ما میریم به اونا هم میگم نیان

بعد یه جورییییی رفت بنظرتو زشت بود کارم؟؟

باید نمیگفتم؟؟؟

از دیشب تو ذهنمه.همسرم میگه خو تو مریض بودی بذار هرچی میگن بگن

امشبم خونه مادرشوهرم دعوتیم حس میکنم الان برم میگن دورغ گفته دیشب حال بد نبوده چطور حالش بد بوده امشب خوب شده اومده مهمونی

زندگی با عشق زیباست😍بعد ۴ سال به عشقم رسیدم😃

نرو

خودتو بزن ب مریضی

وگرنه میگن دروغ گفتی

١۴۰۰/۵/٢۰ بچم تو هفت هفتگی سقط شد به دلیله تشکیل نشدنه قلبه کوچولوش😔خیلی اذیت شدم اما به خدا ایمان دارم و میدونم که هوامو داره...دوباره میای تو دلم مامانی😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونجام رفتی سعی حالت بد باشه

👨👩آقا و خانم محترم وقتی از شما سؤال میکنن اینطور پاسخگو باشید...:میپرسند شما متأهل هستین یا مجرد؟بگویید متعهد هستم, چون که...:تجربه نشون داده نه مجرد بودن نشانه تعلق خاطر نداشتن به کسی هست نه متأهل بودن نشونه تعهد و وفاداری...همه قراردادها را که روی کاغذهای بی جان نمینویسند...بعضی از عهدها و قولها را روی قلبهایمان مینویسیم... حواسمون به این عهدهای غیر کاغذی باشه شکستنشان یک انسان رو میشکنه😞💔  آقای محترم خوب دقت کن روز اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟   حتما یادت میاد چه عاشقانه ها و چه اظهار علاقه های دو نفره داشتی... خانم محترم خوب دقت کن روزای اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟ حتما یادت میاد چه ناز کردنها و چه خوشیهای دو نفره داشتی... تو رو خدا پایبند باشید به هم دیگه. تو زندگی زناشویی هم دیگرو بپرستید.   آقا حالا که متأهل شدی متعهد شو...   زندگی زناشویی حرمت داره... مرد اونکه خیانت بتونه بکنه اما نکنه...خانم محترم انتقام گرفتن در زندگی معنا و مفهومی نداره و تا با همسرت دعوات شد, افکار پلید رو از ذهنت دور کن😡 پایه زندگی هر مردی شما خانمها هستین...    خدا حفظ کنه همه خانمهای پاکدامن رو.
2731

حالا پرید بودی؟شام ک نمیخاستن بیان یکم جم جور میکردی بیشتر میرفتی داخل اتاق دراز میکشیدی ای و اوی میکردی میگفتی دلم درد میکنه بعد میرفتن برات چای نباتی چیزی هم درست میکردن

به نظر من که زشت نیست خونته و حالت خوب نبوده....بستگی به اخلاق اونا داره

منم مریضم قرص میخورم دیشب مادر شوهرم و خواهر شوهرم خونمون بودن گفتم ببخشید میدونید که دارو میخورم اگه الان نخوابم دیگه خوابم نمیبره حالم بد میشه

من میرم بخوابم...اونا هم گفتن ماهم میریم سرو صدا نباشه گفتم نه با صدا مشکل ندارم...خلاصه من ۱۰ ونیم رفتم خوابیدم ا‌ونا هم با شوهرم و دخترم خونمون بودن😊😋

حالا پرید بودی؟شام ک نمیخاستن بیان یکم جم جور میکردی بیشتر میرفتی داخل اتاق دراز میکشیدی ای و اوی می ...

ن بابا از اونا نیست بعدا میگفتن تو که مریض بودی میگفتی ما نمیومدیم خودم فکر کردم دیدم تو هر دو حالتش طلبکارن گفتم اینکه بگم مریضم نمیتونم مهمون قبول کنم خوبه

2738
نرو خودتو بزن ب مریضی وگرنه میگن دروغ گفتی

دقیقا میدونم همینو میگن

ولی اگه مادرشوهرم یکم انصاف داشته باشه میدونه که خونمونو خودم چقدر شلخته بودیم