2726
عنوان

مامانایی که دختر دارن میشه بیاین کمک در مورد.....

| مشاهده متن کامل بحث + 477 بازدید | 46 پست
هیچی میگه پام خورد 

اگه چیزی نبوده پس رو زمین افتاده اینجور ربطی به پارگی بکارت نداره حتما انگشت پاش زیرش رفته دور برش زخم شده میتونی خودت نگاهش کنی پیداست عزیزم ولی بعید میدونم پارگی باشه میتونید ببرید درمانگاه؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
قشنگ داخلشو نگاه کن ببین وضعش چطوره باچراغ قوه ببینی معلوم میشه

اره پرده کاملا مشخصه 

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑
اگه چیزی نبوده پس رو زمین افتاده اینجور ربطی به پارگی بکارت نداره حتما انگشت پاش زیرش رفته دور برش ز ...

انشاالله که اونطوری باشه،عزیزم ما شهرستانیم درمانگاه ما امروز می‌دونم که دکتر زنان نداره وگرنه میبردمش باید تا فردا بمونم که ببرمش پیش دکتر

قشنگ داخلشو نگاه کن ببین وضعش چطوره باچراغ قوه ببینی معلوم میشه

میترسه نمیزاره نگاه کنم،دیشب خون دیده بود داشت سکته میکرد 😭می‌گفت من چطوری برم دستشویی بعد این

میترسه نمیزاره نگاه کنم،دیشب خون دیده بود داشت سکته میکرد 😭می‌گفت من چطوری برم دستشویی بعد این

بهر حال دکتر ببری شایددددد نگا کنه بادخترت صحبت کن ارومش کن قول جایزه بده بهش تابری دکتر انشالله که چیزی نیس

عزیزم نگران نباش انشالا چیز خاصی نیست..ولی حتما از دکتر گواهی بگیر ک تو بچگی افتاده و....که اگ خدای نکرده چیزی باشه بعدا بهش تهمت نزنن...ناراحت شدم رو دختر بچه ها حساسم😔😔

نگران نباشید حتی اگه کامل از بین رفته باشه برای سلامتی جسمی بچه هیچ خطری نداره

وقتی باورهای نادرست و ناپسند فراگیر می‌شود، با بهنجاری اهریمنی مواجه‌ایم. نام کاربریم نام زنیست که شهر آماستریس(آماسرای امروزی)رو بنیان نهاد
2706