2737
2734
عنوان

این خیلی بده؟؟

468 بازدید | 50 پست

بچه ها این خیلی بده یه دختر اصلا خاستگار نداشته باشه تا 23 سالگی اونقدر زشت نیستم.معمولیم ولی پوستم سبزه درسم خوندم دختر بدیم نیستم ولی یدونه خاستگارم ندارم😞فک کنم خانوادم دارن ازم بدشون میاد😞😞

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فعالی یا فقط گوشه خونه نشستی؟

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
😁😁😁😁 اول صبی خندوندی منو 🤣🤣🤣🤣 اون تاپیک سیر

نخندین بهم 😞

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید
2738
هنوز سنی نداری زود بفکر ازدواج نباش 

توخانواده ما این سن خیلی زیاده😞

خوب عزیزم یه پسر خوب پیدا کن بچسب بهش ولش نکن ماشالله فضای مجازی هم که حسابی فعاله

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود
فعالی یا فقط گوشه خونه نشستی؟

من فعال گوشه نشین بودم ینی تو فعالیتامم همیشه اون گوشه بودم  یه روز یکی اون گوشه پر کرد افتادم تو تور شوهرم😂😂😂😂

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین
یکی حتی یکیم نداشتی؟

یکی بود ازم خاستگاری کرد جدی بعدا فهمیدم زن داره یکی هم هست الان ولی جور نمیشه یبار میخوادم یبار میگه نه 😞به خانوادشم نمیگه از خودمم هم خوشگل تر هم پولدارن فک نکنم بشه😞

من فعال گوشه نشین بودم ینی تو فعالیتامم همیشه اون گوشه بودم  یه روز یکی اون گوشه پر کرد افتادم ...

بازم فعال بودی خب

اصلا بعضی دخترا اینقدر ک فعال نیستن دیده نمیشن

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2706