2737
2734
۶۰ تومن گوشت حتی یه کیلو گوساله هم نمیشه

ن بابا یکم بیشتر از نیم کیلو اونم فقط این سه ماه باید خیلی گدا گشنه باشیم چون ماهی دو نیم قسط ماشین میدیم

در ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد🤩🤩🤩🤩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما دونفریم ولی واقعا ۱ تومن برای خرج ماهیانمون زیادم میاد البته فقط خوراک نه خرجای دیگه مهمونم نداری ...

خب ما چهار نفریم

مهمونم زیاد داریم

بعد بچه خرجای جانبی مث خوراکی و اینا داره

مثلا فقط ماهی 300پول شیرشون میشه

بخای کنارش ی کیکم بخری دونه ای دوتومن روزی چهار ماهی 120

فقط این نیس مثلا من الان باردارم و تو خطر زایمان زودرس

غذا آماده خیلی میخریم ی وعده پنج سیخ کباب میخری میشه 100

بعد وقتی بچه هست آدم نمیتونه از خورد و خوراک بزنه

بعدا چند برابرو باید خرج دکتر کنه

من ی مامان 24سالم😍دخترم هشت و پسرم 5سالشه❤️به خواست خدا دوباره با دستگاه باردار شدم❤️برای سلامتی من و خانوادم ی صلوات میفرستی😍
2731
برنامه ریزی خرجوباید داشته باشی ببینتو چیزایی ک نیازه میخری الان چون گرونیه میبینی خرج بزرگت چیزاییه ...

ما قبلا خیلی قدرت خرید بالاتری داشتیم پس اندازم میکردیم 

الان بنده خدا همسرم دائم کار میکنه 

و چیزای غیر واجبم میخریم البته

ولی خب سفره ها مردم روز بروز داره کوچیک تر میشه

من ی مامان 24سالم😍دخترم هشت و پسرم 5سالشه❤️به خواست خدا دوباره با دستگاه باردار شدم❤️برای سلامتی من و خانوادم ی صلوات میفرستی😍
ن بابا یکم بیشتر از نیم کیلو اونم فقط این سه ماه باید خیلی گدا گشنه باشیم چون ماهی دو نیم قسط ماشین ...

ببین گاهی پسش میاد

مثلا ما شش سال پیش خونه خریدیم من دوسال هیچ لباسی نخریدم

شرایط گاهی جوری ایجاب میکنه ک ادم باید قناعت کنه

خب ما چهار نفریم مهمونم زیاد داریم بعد بچه خرجای جانبی مث خوراکی و اینا داره مثلا فقط ماهی 300پول ...

اره شما درست میگی بچه هزینه بردار

انشاءالله که همیشه برای دلخوشی و خوراک بچتون خرید کنید عزیزم

نه مثل من و خیلیا پولو برا نازایی خرج کنید

هرچند دیگه پولی هم نیست که بخواد صرف بچه بشه و خونوادت باردار نشدنتو سرکوفت بزنن

خداروشکر کن عزیزم

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
2738
خرجهایی ک ماهی یکباره برنج ۲۲۰ گوشت اندازه ۶۰ خریدیم مرغ پول نمیدیم و دائم یخچال پر مرغه  چ ...

ماهی و میگو و آجیل تحت هرشرایطی که هست حداقل برای بچه ت بذار.میوه هم همینطور سیب و موز روزی ی دونه

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
اره شما درست میگی بچه هزینه بردار انشاءالله که همیشه برای دلخوشی و خوراک بچتون خرید کنید عزیزم نه ...

عزیزممممم از ته قلبمممم برات حمد خوندم مطمئنم بزودی نی نی میاد تو دلت

شاید باورت نشه برا دوستم ی جوری از ته دل خوندم ک چند روز پیش خبر بارداری شو بعد شش سال بهم داد

شیر ماست پنیر ترشی دکتر خرج بنزین خوراکی های متفرقه گردو کشمش ....

والا گردو و کشمشو وه قیدشو زدم تو این گرونی گاهی وقتا بشه اجیل درجه ۳ بخرم اونم  به ندرت

فقط واجباتو میخرم دیگه

لبنیات هم فقط دوغ و ماست و کره محلی و روغن حیوانی میخوریم که از روستا برامون میفرستن

بنزین و خرج ماشین و قبض و قسط هم هزینش جداست من فقط خوراکمون رو گفتم عزیزم

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
بچم داریم بخدا سه نفر خوبم میگذره قرمه سبزی قیمه ابگوشت همه چیم میخوریم و مرغ ما هر چقد بخوایم رایگا ...

ما چهار نفریم،حدودا ماهی ۲،۲و نیم،قسط و اجاره خونم نداریم،پولمون نمیرسه گردو و پسته و بادامم بخریم،لباسم همیشه کم داریم

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه
درامودمون 100خرجمون 59 اینم بگم شوهرم دکترای اسکاریس داره.

اسم کاربری باید میزدی ناهار نخوردمه🤣

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜