2737
2734
عنوان

دلم به حالش میسوزه اما ازش متنفرم

389 بازدید | 18 پست

شوهرم منو خیلی اذیت کرد چندسال ن محبتی ن هیچی هر توهینی از طرف خانوادش میشد هیچ جوابی نمیداد و کلا نقش ی مردونداشت برام حتی از نظر جنسی انقدر سرد بود یه بار گریه افتادم

خب من اینارو تحمل کردم تا به حدی رسیدم ک ازش متنفرم و حالا اون مثلا میخواد محبت کنه جبران کنه حالم بد میشه دست خودم نیس نمیزارم حتی بوسم کنه از رابطه جنسیم باهاش متنفرم 

بحث طلاقو کشیدم وسط ولی خب اصلا حاضر نیس جداشیم

منم بهش نیاز مالی دارم 

خیلی حالم بده 

کاش هیچوقت ازدواج نمیکردم😭😭😭

کاربری برای دو نفر است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی الان فقط بخاطر پولش موندی؟

این بد نیس.؟

ی مشاوره برو تا بیشتر از این غرق نشدی

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2728

عزیز کم کم روی خودت کار کن حالا که ایشون درست شده چرا میخوای زندگیت خراب کنی  اول بشین کنارش کم کم باهاش حرف بزن   بعد حرفای قشنگ بزن و بعدش کم کم درست میشه فرض کن تازه باهاش آشنا شدی 

دوستان نی نی سایتی میگین دعاتون خیلی میگیره لطفا دعا کنید تا  مهر ۱۴۰۱ حاجتم بگیرم حاجتم نگرفتم 🙂
عزیز کم کم روی خودت کار کن حالا که ایشون درست شده چرا میخوای زندگیت خراب کنی  اول بشین کنارش کم ...

اخه همچین درستم نشده مگه من از محبت بدم میاد

هعی

معمولی شده فقط بد نیس 

اگه ن یکم برای جبران اقدامی نمیکنه

کاربری برای دو نفر است

تو یکبار گریه کردی من بدبخت چی بگم ک هزاردفعه بخاطر رابطه و فشاری ک بهم میومد گریه کردم التماسش کردم دیشب دیگه بعد ۷هشت سال بیخیالش شدم جمع کردم اومدم خونه خواهرم البته شدیدم کتکم زد دستش بشکنه 😔

اخه همچین درستم نشده مگه من از محبت بدم میاد هعی معمولی شده فقط بد نیس  اگه ن یکم برای جبران ...

خوب  شما هم حداقل معمولی شو چرا سعی نکنی زندگی تو درست کنی به جای اینکه از مشکلاتت فرار کنی و یه راه مسخره مثل طلاق اول بیاد به ذهنت 

دوستان نی نی سایتی میگین دعاتون خیلی میگیره لطفا دعا کنید تا  مهر ۱۴۰۱ حاجتم بگیرم حاجتم نگرفتم 🙂
2738
تو یکبار گریه کردی من بدبخت چی بگم ک هزاردفعه بخاطر رابطه و فشاری ک بهم میومد گریه کردم التماسش کردم ...

منم التماس کردم 

این برای ی زن سخته که بگه توروخدا نیازمو تامین کن و اخرشم طرف ی هیچ جاش نباشه میفهممت

کاربری برای دو نفر است
خوب  شما هم حداقل معمولی شو چرا سعی نکنی زندگی تو درست کنی به جای اینکه از مشکلاتت فرار کنی و ی ...

خیلی سعی کردم خیلی محبت راهکارای مستقیمو غیر مستقیم حتی برای نیاز جنسیم با التماس بهش گفتم تامینم کن عوضی تو تامینم نکنی کی تامینم کنه اخرش ن انگار فقط بفکر خودشه

الان ۱۰ شبه نیس یه شب یه پیام شب بخیر بهم نداده 

وقتی میرم خونه پدرش اونجا براش با دیوار فرقی ندارم

کاربری برای دو نفر است
خیلی سعی کردم خیلی محبت راهکارای مستقیمو غیر مستقیم حتی برای نیاز جنسیم با التماس بهش گفتم تامینم کن ...

مشاور برو گلم  باید با آقاتون حرف بزنه اول شما خودت برو پیش  یه مشاور  و کامل همه این چیزا رو بگو  اینکه سرد و محبت نداره  بعدش  جلسه بعد با آقاتون برو تا مشاور بهش بفهماند شما به عنوان یه زن به چه چیزای نیاز دارین 

مشاور برو گلم  باید با آقاتون حرف بزنه اول شما خودت برو پیش  یه مشاور  و کامل همه این ...

دیگه ازش زده شدم هنوز جوونم میتونم زندگی قشنگتری بسازم خداکنه بتونیم جداشیم

کاربری برای دو نفر است

مشکل از شما نیست از همسرته باید یه نفر دیگه وارد زندگیتون کنی تا مشکل براتون حل کنه  مثل مشاور 

دیگه ازش زده شدم هنوز جوونم میتونم زندگی قشنگتری بسازم خداکنه بتونیم جداشیم

عزیزم شما که جوونی پس بهش احساسی داشتی که باهاش ازدواج کردی  اینکه نخوای سعی کنی خیلی بده  سنتی نبوده که ؟؟

2706