2737
2739
عنوان

دیگه تحمل این همه درد و ندارم

309 بازدید | 12 پست

حدودا ۱ هفتس استخون درد شدیددددد شدیداااااااا دارم بیشترم دستامه ولی پاهامم کم نیس ن شب میخوابم ن روز خیلی درد دارم ته گلوومم میسوزه وقتی اب دهنمو قورت میدم ولی کرونا ندارم بنظرتون چیکار کنم تست دادم منفی کرونا 

تروخدا قسم راهی بلدین ک دردم اروم شه بگین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
ن هیچی سنی ندارم برا دیسک

عزیزم به سن نیست که،بعضی وقتا یه کارایی میکنیم که نادانسته دیسکمون رو درگیر میکنیم وبعداز به مدت علایمش نشون میده.این درد وبی حسی که دراستخوانذگفتی بیشتر شبیه دیسک هست،چون خودم تجربه ش مردم ویکبار چهل شب تمام تا صبح بیداربودم از درد شدید دست وپا.

اون گلو دردهم ممکنه علت سرماخوردگی باشه،شاید تو خواب سردت شده.

به خاطر بسپار تا همیشه بدانی زیباترین منش آدمی مهر و محبت اوست پس محبت کنید  چه به دوست، چه به دشمن که دوست را بزرگ می‌کند دشمن را دوست ... 👤 #کوروش_کبیر
عزیزم به سن نیست که،بعضی وقتا یه کارایی میکنیم که نادانسته دیسکمون رو درگیر میکنیم وبعداز به مدت علا ...

میدونی من کل بدنم درد میکنه دستام پاهام انگشتام

میدونی من کل بدنم درد میکنه دستام پاهام انگشتام

دقیقا

تمام اندام

مخصوصا مفاصل

بندبندانگشتا

نگم برات که گریه میکردم

به خاطر بسپار تا همیشه بدانی زیباترین منش آدمی مهر و محبت اوست پس محبت کنید  چه به دوست، چه به دشمن که دوست را بزرگ می‌کند دشمن را دوست ... 👤 #کوروش_کبیر