2726

خانوم های متاهلی که از طرف همسرشون خیانت دیدن موافق ن که خیانت کنن  خیانت کردن چه حسی داره 

تعداد رای : 26
نظرسنجی
موافق
9
34%
مخالف
17
65%

موافق خیانت نیستم چون کار آدمای پست و حقیر هست

ولی اینکه طرف و بچزونی چرا

زجرش بدی بعد ولش کنی 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

جواب هرزگی باهرزگی دادن😐😐واقعا که این چیزا رو رواج ندین

قلح این کثافت کاریارو نریزین

خدایا ازانتظاردق کردم😢میشه منم برسم به خواستم؟!میشه دعاکنید برام به خواستم برسم؟

یعنی انقدر عزت نفس یه آدم باید پایین باشه و بلوغ فکریش ضعیف که خیانت ببینه خیانت کنه 😐اگر خانمی این افکار رو داره در اسرع وقت بره روانپزشک ...در مواجهه با خیانت جدا بشید تنها راه حلش همینه نه درست میشه و نه لیاقت حتی انتقام داره ..تامام

طرف اومده تو سایت میگه دخترم و میذاشتم پیش باباش میرفتم پیش فلان پسر مجرد

البته الان عذاب وجدان داشت خانم میگفت هرروز تو فامیل میبینمش میگم به ریش شوهرم میخنده میخوام بمیرم

طرف اشنا بوده

هربار ک شوهرخانومو میدیده پوزخند میزده ببین چی تو دلش میگفته

اخه پستی تا کجا

بعدش چجور دخترتو بغل میکردی

هربار ک یارو دخترتو میبینه باخودش میگه من ننتو....

تو لجظات نابتون برای من و زندگیم دعا کنید.منم هرروز ده تا صلوات ب نیت حل شدن مشکل اونای ک برام دعا کردن میفرستم💚