2726
عنوان

ازدواج

327 بازدید | 26 پست

با سلام و احترام

به نظر شما در انتخاب همسر اگر تقریبا شرایط درک متقابل در هر دو طرف وجود داشته باشه چقدر عوامل ظاهری مثل سن و قیافه و هیکل و قد و همچنین جایگاه خانواده ها میتونه تاثیر گذار باشه ؟ممنون

بنده به خانمی میخوام پیشنهاد ازدواج بدم ک از لحاظ شرایطی که در نظرم هست برای انتخاب همسر در این خانم وجود داره ولی از نظر شرایط ظاهری تقریبا اون چیزی نیست ک در نظرم هست و اینکه این خانم یکسال از من بزرگتر هستش و خودش واقعا دختر خانمی هستش ولی از شرایط جایگاه اجتماعی و فرهنگی خانواده اش با خانواده من خیلی فاصله داره

به نظرتون چکار کنم؟

به خاطر همین دلایلی ک گفتم فعلا نتونستم تصمیم قاطع و سنجیده ای بگیرم ک در نهایت به خود دختر خانم پیشنهاد مستقیم بدم

ممنون از صبوریتون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر فرهنگ هاتون با هم فرق کنه انگار دوتا موجود جداگانه میشین و اصلا همو درک نمیکنین،،،، 

من از نسل عروس های ماسک زده ام از همان هایی که حسرت عروسی شلوغ و بی واهمه به دلشان مانده، لعنت به کرونا 😊
2728

شما ی مرد هستین اگه الان چهره به دلتون نشینه بعدا به مشکل میخورین اصولا نگاه عاشقانه آقایون با خانم ها متفاوته 

ی زن میتونه بر خلاف چهره بد همسرش عاشق رفتار و منش اون مرد بشه ولی آقایون خیر  اون آقایون نگاهشون بیشتر ظاهری هست 

یه مدت نامزدی برای دیدن اینکه بتونین با این تفاوت ها کنار بیاین  شاید خوب باشه

با حفظ رعایت حد و حدودها باهاش در ارتباط هستم

هر دوی ما در کنار هم آرامش داریم

ولی بالاخره زیر یه سقف رفتن هم خودش یه مقوله پیچیدس

بزرگترین اشتباه عمرتون رو مرتکب خواهید شد 

اولا ظاهر بسیار مهمه ..در کنار کسی که اعتماد به نفس ندارید باشید کم کم ازش زده میشید ..دوم کشش جنسی و عاطفی با ظاهر تکمیل میشه و این خیلی مهمه

خانواده واقعا میتونه جزو 3 جایگاه مهم ازدواج باشه شوخی نگیرید ...بعد اینکه میگید دو خانواده و فرهنگ متفاوت هستید اما همو درک میکنید جای فکر داره ...یا همو خوب نمیشناسید یا واقعا درک متقابلی وجود نداره چون نشدنی هست این اتفاق

با حفظ رعایت حد و حدودها باهاش در ارتباط هستم هر دوی ما در کنار هم آرامش داریم ولی بالاخره زیر یه ...

الان بهترین دوران خوش زندگی شما با اون خانم هست پس اگه تو این دوران به سر میبری و ظاهر این خانم براتون ایده ال نیست و بابتش دارین از دیگران نظر سنجی میکنین پس بدونین در آینده حتما به مشکل میخورین 

با حفظ رعایت حد و حدودها باهاش در ارتباط هستم هر دوی ما در کنار هم آرامش داریم ولی بالاخره زیر یه ...

بله ولی  اینکه این آرامش با چی بهم می ریزه   ؟؟ باید در مورد اونا صحبت بشه 

دوستان نی نی سایتی میگین دعاتون خیلی میگیره لطفا دعا کنید تا  مهر ۱۴۰۱ حاجتم بگیرم حاجتم نگرفتم 🙂
ظاهرش چه جوریه ؟ میخوام ببینم زیبایی نداره؟ یا شما دنبال یک دختر خیلی زیبا هستید ؟

بالاخره هر کسی زیبایی خودشو داره

ولی در مقایسه با مادر و خواهرهام ک اصلا قابل مقایسه نیستن و اینکه خودم هم در مجموع بهترش هستم از نظر قیافه

ولی واقعا خانم فهمیده و با کمالاتی هستش

واقعا گیر کردم

الان بهترین دوران خوش زندگی شما با اون خانم هست پس اگه تو این دوران به سر میبری و ظاهر این خانم برات ...

واقعا چکار کنم

خیلی از خانمها میگن ظاهر و قیافه بعد از مدتی کاملا عادی میشه و مهم تفاهم و درک متقابله

این خانم رو تقریبا 3 سال هستش ک بطور خصوصی میشناسمش و با هم در ارتباط هستیم

البته با حفظ حدود و اونم بیشتر تلفنی

تقریبا ایده آل های یه زندگی مشترک و تفاهمات اولیه رو در این خانم دیدم ک به فکر ازدواج با این خانم هستم

ولی خب از شانس خوب یا بد من قیافه و ظاهر خیلی معمولی داره و تفاوت فرهنگ و خانواده ها هم هست

البته خودش رو تا حدود زیادی همراستا با خودم دیدم و نشون داده

سلام.

اینطوری که شما نوشتید تنها جوابی که به ذهنم می رسه اینه که علاقه و تشخیصتون رو نکشید و بی خیالش نشید.چون امکانش هست که در آینده حسرت این موقعیت از دست رفته رو بخورید.بالاخره دل و عقلتون فاکتورهایی رو در اون خانم پسندیده که دارید ب ازدواج باهاش فکر می کنید.مگه چند بار تو زندگی آدم با کسی مچ میشه؟

حیفه.

بنابراین به احترام احساس و تشخیص خودتون و  اون خانم ،ماجرا رو به خانواده ها و رسمی تر کردن ببرید تا در این بستر واقعی تر بتونید همو بشناسید.

اینو بر حسب تجربه می گم.

بزرگترین اشتباه عمرتون رو مرتکب خواهید شد  اولا ظاهر بسیار مهمه ..در کنار کسی که اعتماد به نفس ...

عزیز میشه منو راهنمايي کنید 

یه خواستگار دارم چهره اش تو دلم نیست 

یعنی سر همه خواستگارام همین مشکلو دارم ، چهره هیشکی به دلم نیستا ، خیلی بده اینجوری 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 
2706