2737
2734

یادمه همون روزای اول که هیییچکس حتی نمیدونست کرونا چیه و فقط تو چین یه درصد خیلی کم گرفته بودن یکی اینجا تاپیک زد که یه ویروس تو چین اومده که مثل انفلونزاس بهش میگن کرونا حالا ما رفتیم گوشت خریدیم یه وقت تو گوشتا کرونا نباشه همه میگفتن نه بابا اینا الکیه یا فقط تو چینه چیکار به ایران و این ویروس تو ایران نمیاد و این حرفا.کی میدونست چند هفته بعدش همههه ی دنیا رو فراگیر میشن و اینجوری داغون و خونه نشین میشیم و با زندگی عادی خداحافظی میکنیم؟یا یادتونه روزای اولی که گفتن کرونا اومده تو ایران دو سه نفر تو قم گرفتن لامصب این ویروس چنان قدرتی داشت که همرو گرفت یهویی.بخدا خسته شدیم دلم برا زندگی عادی تنگ شده کی فکرشو میکرد؟؟؟؟خیلیام که میگن نزدیکای ظهور یه بیماری میاد باید نصف مردم بمیرن و جمعیت کم بشه هی خدا چی بگیم خستم خستهههه.با این وضع اخبار امروز صبح میگفت روز به روز بدتر میشه کم کمش تا ۳_۴ سال دیگه هست حتی اگه واکسنشم بیاد تا میان به بقیه بزن باز یه سری ناقل انتقالش میدن و این چرخه ادامه داره

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای وای اون اوائل میگفتیم کرونا اومده مواظب باشید یکی میگفت خدا. لعنتتون کنه استرس میدین من دختر عمه عروس پسرخاله ام تو بیمارستان بهیاره میگه ایران نیومده

2731
خیر نبینی چین 

میگن که کار امریکاس ولی نمیدونس خودشم درگیر میشه😞فکرشو بکن اونی که این ویروسو به وجود اورد چه ادم پستی میتونه باشه هی هی

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍

دقیقا هرروز به همون روزا فکر میکنم اولش خیلی وحشت زده بودیم بعد انقد گفتن مثل سرماخوردگیه یکم ترسمون ریخت تا اینکه موج اول با کلی کشته هرروز باعث ترسمون شد 

چه روزایی بود 😔 دلم یه حای شلوغ میخواد 

ک از نزدیک با آدما حرف بزنم و بین جمعین بدون ماسک راه برم 

میگن که کار امریکاس ولی نمیدونس خودشم درگیر میشه😞فکرشو بکن اونی که این ویروسو به وجود اورد چه ادم پ ...

نه بابا از هر جا کم میارن میگن امریکا

کار خود چینیاست 

عشق های زندگیم همسرم و گل دخترم (با احترام هیچگونه دوستی پذیرفته نمی شود.)
2738

بچه ها فشاراییی که روی ما هست تنها بخاطر کرونا نیست 

فشار اقتصادی بیشتر داغونمون کرده... خیلی گناه داریم

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
و جالبتر اینکه تعداد فوتی های ایران زیاده انگار قراره اخر زمان فقط ایرانیا بمیرن چون بقیه کشورا رعای ...

نه بابا همه جا همینطوره تازه ایران تو رتبه ی چندمشه اولیش فک کنم فرانسه بود که خیلی خرابه وضع کرونا.چین هم که همرو گرفتار کرد خودش داره خوب میشه.ولی منم همش میگم چرا اخر الزمان فقط تو ایران؟چرا جاهای دیگه نه چرا فقط اینجا

و جالبتر اینکه تعداد فوتی های ایران زیاده انگار قراره اخر زمان فقط ایرانیا بمیرن چون بقیه کشورا رعای ...

من همون اول اینجا گفتم ایران بیاد با این فرهنگ و بهداشتمون بدبختیم یکی سه ساعت با من بحث میکرد هیچ کجای دنیا مردمش مثل ما بعد دستشویی طهارت ندارن  

منم‌ خسته شدم رسما‌ شدم دیوانه‌ ترس مریض شدن اطرافیانم‌ مخصوصا پدر و مادر و دخترم ترس اقتصاد راکد و گرونی و .....الان که میگی ۳ تا ۴ سال دیگه هم هست فکر اینکه دو سال دیگه‌ دخترم میره‌ اول و باید مجازی یاد بگیره هم افتادبه جونم

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
بچه ها فشاراییی که روی ما هست تنها بخاطر کرونا نیست  فشار اقتصادی بیشتر داغونمون کرده... خیلی ...

اره بخدا😪😪😪😪😭😭😭😭

دقیقا هرروز به همون روزا فکر میکنم اولش خیلی وحشت زده بودیم بعد انقد گفتن مثل سرماخوردگیه یکم ترسمون ...

من دلم میخواد برم مشهد حرم🥺🥺هرسال اربعین کربلا بعدشم مشهد امسال هیچ هیچ

2706