2726

دیشب تو خواب و بیداری که به سختی پهلو به پهلو میشدم

بعدش متوجه شدم داره پتو رو میکشه روم که سرما نخورم😍

یه کارای ریز اینطوری میکنه من ذوق میکنم که حواسش هست

بخند، همین  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچ کاری نمیکنه؟ فقط هرس میده

حرص نخور 

واسم مشکلی پیش اومد که اولش غمگینم کرد ولی بعد خوشحال😃 شدم مشکلم شد تجربه و من رو عوض کرد از یه ژن تنبل و بی مسئولیت که همیشه بقیه کارش رو انجام میدادن شدم ادمی فعال و توانمند میخوام هر روز موفق تر بشم 😁 هر روز بهتر از دیروز بشم 😁و هر روز بگم خدایا شکرت شکرت شکرت 😍😍

شبا ک پیششم، وقتی خوابه تا صبح چندبار بغلم می‌کنه و میبوستم

یا وقتایی ک سر پام میاد از پشت بغلم می‌کنه😍

بیشتر وقتا نمیزاره کارکنم🤭

گاهی بدنمو ماساژ میده🥺

گاهی ک اتفاقی دستش یا پاش بهم میخوره اون بجای من میگه آی😂جاشو هم ماساژ میده بعدش بوسم میکنه

بیشتر وقتا متوجه شدم داره پتو می‌کشه روم 😍

بزن رو این👈حذف‍  / مرسی😍حالا برا تاپیکم گزارش بزن،امشب رفتنی ام از نی نی سایت:)
2728

وفتیرمیخنده بس که زشت میخنده از خندش روده بر میشی یهو کف زمینو گاز میگیرم از خنده

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین
وفتیرمیخنده بس که زشت میخنده از خندش روده بر میشی یهو کف زمینو گاز میگیرم از خنده

عاشقتم 😂😂😂

واسم مشکلی پیش اومد که اولش غمگینم کرد ولی بعد خوشحال😃 شدم مشکلم شد تجربه و من رو عوض کرد از یه ژن تنبل و بی مسئولیت که همیشه بقیه کارش رو انجام میدادن شدم ادمی فعال و توانمند میخوام هر روز موفق تر بشم 😁 هر روز بهتر از دیروز بشم 😁و هر روز بگم خدایا شکرت شکرت شکرت 😍😍

وقتی میبینم باد میده فقط بوش میادو توچشام نگا میکنه خودش زود میاد دماغمو میگیره از خنده خفه میشمو جمعم میکنه 😎

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین

آقامون دلبری زیاد می‌کنه 🤭

وقتی خندهاشو میبینم و صدای خندهاشو می‌شنوم قند تو دلم آب میشه

یا وقتایی ک میشینه کنارم راجع ب آیندمون و بچمون حرف میزنه 😍😍😍

آقامون دلبری زیاد می‌کنه 🤭 وقتی خندهاشو میبینم و صدای خندهاشو می‌شنوم قند تو دلم آب میشه یا وقتای ...

وقتی صدای خنده هاش میاد اهنگو زیاد میکنم که مامانم اینانشنون😁

وقتی صدای خنده هاش میاد اهنگو زیاد میکنم که مامانم اینانشنون😁

😂😂😂😂

وقتی می‌خنده فقط میشینم نگاش میکنم خوب گوشامو تیز میکنم ، بعد در گوشش قربون صدقش میرم چ

شبا ک پیششم، وقتی خوابه تا صبح چندبار بغلم می‌کنه و میبوستم یا وقتایی ک سر پام میاد از پشت بغلم می‌ ...

شبا که پیشم میخوابه بس که جفتک میندازه میزم اون ور خونه صبح پامیشم میبینم اشپزخونم چون هی من قل میخورم اونم برا اینکه بغلم کنه بامن قل میخوره

2706