2737
2734
عنوان

خیلی ناامیدم بچه ها

| مشاهده متن کامل بحث + 279 بازدید | 46 پست
چرا برا زیست هر تست که میزنم حتی اگه درست باشه میرم ههم گزینه هاشو میخونم . زیستمو میتونم تا 70 یا 8 ...

حل کردنی ها وقت زیاد می برن فقط و فقط تست

بخواب دنیا کسی با من دیگه کاری نداره 
ممنونم عزیزم . نمیدونم خیلی ترسیدم میگم بقیه ازم خیلی بهترن من هیچی نمیشم فقط دارم مادر پدرمو تو زحم ...

خوب هدفشونم فرق داره با هدف تو

تو ۶ هزار شی یعنی رتبه رنج ۱۰ هزار که چیزایی که میخوایو قبول میشی ولی اکثرا هدفای دیگه دارن

هر چند میشناسم کسی که با تراز ۴۳۰۰ شروع کرده اخر سال رسیده به ۶۶۰۰ الان دانشجوی پزشکی خرم اباده . 

هر ازمون ۱۰۰ تااااا . یعنی تا اخر سال تراز ۶۸۰۰ ! رتبه زیر ۲ هزار ! کمه مگه

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حل کردنی ها وقت زیاد می برن فقط و فقط تست

ببین مثلا کتابو خوندم برم دیگه تست بزنم درس نامه نخونمم ؟؟؟اخه خیلیم علط میزنم اینجوری

أللهـُـمَّ یَسِّر و لا تُعَــسِّر سـَهِّـل عـَلَـینا یا رَبَّ العالَمین❤
ببین مثلا کتابو خوندم برم دیگه تست بزنم درس نامه نخونمم ؟؟؟اخه خیلیم علط میزنم اینجوری

نه برای زیست درسنامه نخون ولی برای ریاضی بخون چون نکته هاشون مهمن 

بخواب دنیا کسی با من دیگه کاری نداره 
2728
خوب هدفشونم فرق داره با هدف تو تو ۶ هزار شی یعنی رتبه رنج ۱۰ هزار که چیزایی که میخوایو قبول میشی ول ...

واقعا ؟نمیدونم چزا اینقد کمال گرام .از پریروز که دیدم ترازمو هنگم.  فقط سه چار ساعا خوندم .همش گریع میکنم.  اشتباهاتم خیییلی زیاده تو ازمون خیلی.  میخام یکاری کنم.  دیگ ترازمو نگا نکنم میخام از این به بعد فقط چند از دهمو نگا کنم تا وقتی به چند از ده خوبی رسیدم برم سراغ تراز بنظرت خوبه ؟

2738

نه اینکه نگاه نکنی ولی خیلی برات مهم نباشه . تست که زیاد بزنی تازه میفهمی چیو باید بزنی چیو نباید بزنی . من سال اولم همه رو میزدم غلطامم میرفت بالا . ولی سال دوم تازه فهمیدم یه سری سوال هست که طراح میذاره برای اینکه ببینه کی اینقدر عقل داره که اون سوالو نزنه همه ی وقتشو بذاره روش .

شیمی الان اسید و بازه قلمچی که درک میکنم خوب نزنی چون نیاز به محلول ها و استو و اینا داره که بودجش هنوز نرسیده ولی تست زیاد بزن .اصلا گاهی کتابو بردار ، بدون حل کردن فقط تصمیم بگیر چه سوالیو باید بزنی چه سوالیو نباید بزنی . تکنیک ضبدر دایره رو تمرین کن . همون کتاب تستی که داریو چند دور بزن ( کامل😁) و واقعا لطفا اگه تو یه درسی خیلی شوتی و شرایط کلاس گرفتنو داری حتما این کارو بکن

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
جدی میگی؟11 ساعت واقعا بالا نیس ؟برسونم به چند؟

مهمتر از همه کم کردن استرسه

اگه استرس داشته باشی کل آزمون رو ممکنه خراب کنی جنتی اونایی که نفر اول هم میشن بعضی وقتا ناامید میشم طبیعیه

تلاش کن و فشار بیش از حد به خودت نیار 

عمومیا مشکلی نداری؟؟ 

چرا ولی اونارو زوذ میتونم جم کنم بهتر میفهمم .مثلا دیتی که اصلا مشکلی ندارم . ادبیاتم بخونم حله. ولی عربی یکم میلنگم و زبان هم دیگه نگم .اصلا متناشو نمیرسم یخونم .

نه اینکه نگاه نکنی ولی خیلی برات مهم نباشه . تست که زیاد بزنی تازه میفهمی چیو باید بزنی چیو نباید بز ...

راس میگی دقیقا تجربه دارم اینی که گفتیو 

مهمتر از همه کم کردن استرسه اگه استرس داشته باشی کل آزمون رو ممکنه خراب کنی جنتی اونایی که نفر اول ...

اخ گفتی استرستم شدید بالاست شدید

سلام عزیزم 

برای ازمون و کنکور علاوه بر بارعلمی که داری باید تکنیکای ازمون دادن رو هم‌بلد باشی 

مثلا تکنیکای مختلف زمان بندی رو رعایت کنی 

تکنیک × -+

هدف گذاری 

و... 

باید اینا ها رو یادبگیری و تو ازمونا رعایت کنی که قشنگ دستت بیاد 

و اینکه بررسی ازمون و کارنامه ازمونم باید با دقت انجام بدی

و در اخر برنامه ریزی درست و بر پایه تست زنی زیاد هم خیلی تاثیر داره 

انگیزه و انرژی مثبتم که جای خود داره 

2706