2733
2734
عنوان

شمام وقتی ماسک میزنید..

| مشاهده متن کامل بحث + 399 بازدید | 36 پست
من وقتی ماسک میزنم بشدت حالت تهوع نفس تنگی فشارم میوفته اکسیژن خونم پایین میاد دیشب میخاسم بمیرم&nbs ...

ای وای چه بد چیکار میکنی پس

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
بزنم؟

خخخخخخخخخ بزن دهنش

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخاطر همون مرطوب کنندس  وای کی تموم میشه من ماسک میزنم نفسم میگیره

با این وضعی که پیش میره کم کمش تا ۳_۴ سال دیگه در خدمتمونه

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
2728
نمیدونم از اول نزدم عادت ندارم  زیادم بیرون نمیرم دوماه اولو که اصلا نرفتم

اینقد همه پاره کردن گلوشونو که هم وطن ماسک بزن😑

2738
خیلی کم بیرون میرم دیشب بعد ۹ماه رفتم واسه دخترم لباس خونگی بگیرم دیدم دارم میمیرم دوتاشلوار گرفتم ا ...

این زندگی دیگه زندگی نمیشه با کرونا

با این وضعی که پیش میره کم کمش تا ۳_۴ سال دیگه در خدمتمونه

من ک فکرشم نمیکنم کلا تموم شه ماسکم بنظرم فایده ای نداره پارچه مشکی نازکو برمیدارن ماسک درست میکنم من قشنگ دسمو جلو ماسک گذاشتم قشنگ هواراحت میره میاد

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
من ک فکرشم نمیکنم کلا تموم شه ماسکم بنظرم فایده ای نداره پارچه مشکی نازکو برمیدارن ماسک درست میکنم م ...

دیشب شوهرو یه اسپری خرید ازرو ماسک ما راحت بوش میکردیم کرونا همهههههعع میگیرن وهمیشه هستش

دیشب شوهرو یه اسپری خرید ازرو ماسک ما راحت بوش میکردیم کرونا همهههههعع میگیرن وهمیشه هستش

میگم ک بنظرم ماسک ی چیز چرتو پرتیه نازک اصلا بی فایدس

2706