2726
عنوان

شمام وقتی ماسک میزنید..

399 بازدید | 36 پست

وقتی بعد یکی دو ساعت ماسکو درمیارید صورتتون چربه؟یا من اینجوری میشم فقط؟😐ارایشم نمیکنم فقط مرطوب کننده یکم 

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
به خاطر همون مرطوب کننده هست

اره حتما🤦‍♀️اخه بقیه میگن نه🤦‍♀️منم وسواس به کرم مرطوب کننده دارم یادم نمیاد اخرین باری که کرم نزدم کی بود یا چند سالم بود😐😂دو هفته ای یه بار کرم تموم میکنم

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
ماسک نمیزنم😔

واااااااااااااااااااااااااا

بخاطر همون مرطوب کنندس  وای کی تموم میشه من ماسک میزنم نفسم میگیره

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2706