2410
2553
عنوان

بچه ها از وقتی پسرمو از شیر گرفتم بیشتر عاشقشم

| مشاهده متن کامل بحث + 617 بازدید | 63 پست
عیب نداره بازم دست از تلاش برندار

من ک دخترم شیرمو نمیخوره دوماهه دخترعموم گف

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزيزم جه حس,قشنكي من كه همش,عذاب وجدان دارم بسرم موقع شيرخوردنش اذيت ميكرد من هم جندبار,دعواش كردم ...

اره منم خیلی عصبی بودم تو شیردهی الان خیلی فرق کردم ارومترم

در ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد🤩🤩🤩🤩
همه همینیم تا دانشگاه که نمیشه بهش داد ازشیر که بگیری هم خودت راحتی هم اون از من که خواب شبش خ ...

اره پسر منم ی بار بیدار میشه اب میخوره میخوابه

در ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد🤩🤩🤩🤩
2720

میترسم از شیر بگیرم عذاب وجدان بگیرم که چرا زود گرفتم ، میخوام انشالله تا دو یا سه ماه دیگه بدم اگه البته توان داشته باشم

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم😊❤❤❤ فرزندانم عزیزان دلم،  الله خیر حافظا و هو الرحم الراحمین. شفای کامل بیمارم صلوات.
2714
اووو خوب پسر من ی شب حواسم نبود چسبیده بود بهم نصف شب دیدم داره شیر میخوره برش داشتم گذاشتم اونور

سلام

بچه رو وقتی از شیر داری میگیری ، باید شبا که تو خواب و بیداریع شیر بهش بدی

میگن گناه داره شیر بش ندی اونموقع

بزن رو این👈حذف‍  / مرسی😍حالا برا تاپیکم گزارش بزن،امشب رفتنی ام از نی نی سایت:)
خانما شما هم تو شیر دهی عصبانی میشدید؟ من از دیروز خیلی غیر طبیعی پرخاشگر شدم احساس میکنم دخترم اینق ...

برو خداروشکر کن شیر داری به بچت بدی. من آرزوی یه لحظه شیر دادن به بچمو دارم اما شیر ندارم. 

خودتو مدام تقویت کن که کم نیاری

وای اره پسرا همینطورن خیلی مادر دوستن 

وبرعکس دخترا عاشق پدرشونن 

ولی بزرگ که میشن دخترا درد و دلشون با مادرشون میکنن و بیشتر سمت مادر میان 

پسر رو نمیدونم بزرگ بشه چطوری میشه

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2706