2733
2734
] 😭😭😭این گریه شوقه  ممنونم  به خودم واجب دونستم خبر سلامتی عزیزمون رو بدم، به هوش او ...

خدارو شکر عزیزم .‌ خیلی ممنون اطلاع دادید خیلی خوشحال شدیم عزیزم 🙏🙏🙏🌿🌹🌹😘😘😘😘😘😘😘🙏🙏🙏🙏

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدابااین حرف  بیشترشرمندم میکنین بااجازتون من خودم میام خداروشکرمیکنم بابت اینکه باتاپیک شمااش ...

نه عزیز من شرمنده شما هستم .. لطف دارید ..این چند روز یه مقدار وقتم آزادتر شده باز هفته بعد سرم شلوغ میشه توقیق باشه همین چند روز کم رو صدا بزنم وظیفه هست همه دوستان رو صدا بزنم اما باز هم دوستان عزیز رو کامل نتونستم صدا بزنم .. شما بزرگوار هستید 🙏🌹🌿🌿🌹🌹😘😘😘😘

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
اجرتون با شهید عزیز دل .. پاداش این زحمات چند برابر شهدا عطا کنن به زندگی و آینده شما و خانواده محتر ...

ممنونم...چیزی جز انجام وظیفه نبود...سلامت باشی دوست مهربونم...ممنون بابت تاپیک خوبت و وقت و زحمتی که در زنده نگه داشتن نام شهدا داری

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.
2728
2738
سلام دوست عزیز . بر اساس لیست قدیمی صدا زدم . شرمنده 🙏🙏🙏 اگر هر روزی مقدور باشه حتما تگ میکنم چشم ...

نه بابا اصلا لازم به عذر خواهی نبود ..لطف میکنی🥰

خانوم هستم از اسم  رسول خوشم میاد 😊
نامه عاشقانه شهید دوران به همسرش  (پارسینه:)  متن نامه شهید عباس دوران به همسرش در روزه ...

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌹

هیچی مثل طلاق عاطفی که شرایط جدایی نداری دردناک  نیست 💔❤️‍🩹
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

محبت شما عزیز هیچ وقت از یاد من و دوستان نخواهد رفت .. ممنون از زحماتتون 🌹🌿🌿😘🙏