2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم من مینرال میخوردم کلی چاق میشدم اگه میخوای چاق بشی صبحبخورش

این بنظرت چطوره دکتر داده بهم حالا اینو تموم کنم مینرال میگیرم من وزنم ۴۲ کیلو ۱۵ هفته باردارم

این بنظرت چطوره دکتر داده بهم حالا اینو تموم کنم مینرال میگیرم من وزنم ۴۲ کیلو ۱۵ هفته باردارم

من ففط مینرال میخوردم روزی یکی از این نخوردم ولی کلا مولتی ویتامین اشتهارو زیاد میکنه اما حتما تحت نظر پزشک بخور چون بارداری یه وقت بچت زیاد چاق میشه 

2738

اسی تا میتونی بخور من الان هفته۳۳

بستری شدم چون رشد بچم عقبه 

آب دورشم کم شده بخاطر همین نخوردنا

اسی تا میتونی بخور من الان هفته۳۳ بستری شدم چون رشد بچم عقبه  آب دورشم کم شده بخاطر همین نخور ...

الهییی

اللهم صلی علی محمد و آل محمد 

امیدوارم زودتر خودتو نینی خوب بشین و وزن بگیری

قدو وزنتو میگی من قدم بلنده تاحالا سابقه انقد لاغری نداشتم تو عمرم ۴۲😪خیلی بد ویار بودم الانم بزور ی چ میخورم

الهییی اللهم صلی علی محمد و آل محمد  امیدوارم زودتر خودتو نینی خوب بشین و وزن بگیری قدو وزنت ...

من قدم ۱۶۸

وزنم قبل بارداری۵۷

تا ماه چهارم بخاطر ویار شدید شدم ۵۴

الانم ک تازه۶۳

ولی خیلی لاغر نشون میدم

و اینکه زیاد اشتها ندارم همین باعث شد رشد بچه عقب بیفته

و بستری بشم تو این کارو نکن

تا میتونی پروتیین بخور

گوشت کبابی

سبزیجات 

من قدم ۱۶۸ وزنم قبل بارداری۵۷ تا ماه چهارم بخاطر ویار شدید شدم ۵۴ الانم ک تازه۶۳ ولی خیلی لاغر ن ...

بجز انواع گوشت مرغ ماهی میتونم بقیه چیزارو بخورم 

2706