2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم من وقتی همسرم اومد خواستگاری دانشجو بود ۲ ترم مونده بود لیسانس بگیره منم ۳ ترم مونده بود من ورودی بهمنم چون . یه سال عقد موندیم تا درسش تموم شد .از یه شهر دیگه اومد تهران که من یودم . کلی دنیال کار گشت ۱۱ روز قبل عروسی یه کار نصفه نیمه پیدا کرد تا یه سال . حقوق به موقع نمیدادن هر ۲ - ۳ ماه یه بار میدادن . خوبیش این بود احاره خونمونو پدر شوهرم میداد .یعنی بایام شرط گذاشته بود تا یه سال پدر شوهرم کمک کنه . بعدش همسرم رفت دانشگاه پلیس ۵ ماه حدودا شبانه روزی اونجا بود حدود ۵۰ تومن فک کنم حقوق میدادن با ۹۰ تومن یارانه همش میشد خرج رفت و اماد که هفته ای ۲ روز میومد . ولی الان خواروشکر کارش خوبه حقوقش خوبه . خیلی زحمت کشیدیم ولی میارزید قدر همه چیو میدونیم الان 

من اولش بهم گفت مهندسه و کار داره و فلان نه که دروغ بگه کارش خیلی در پیت بود به عبارتی کارگری میشد و درامد خاصی نداشت بعدش دیدم نمیشه تو دوران عقد زور کردم که باید کار پیدا کنی اینقد گشت و گشت و گشت تا اینکه یکسال بعد عروسی کار پیدا کرد ... ولی دوران بدی بود بدون پول و درامد

2738

اگر می پرسی که 4 نفر بیان بگن ما و بعد به خودت بگی پس میشه پاشم برم زنش بشم سختتتتت در اشتباهی ...میزان عرضه و توان و شرایط آدمها متفاوته ..در شرایط الان  زن بیکار شدن که ببخشید ته حماقته ..زن آدمی با کار موقت شدن هم اشتباهه مگر کلا زمینه کاری آقا این باشه مثل پیمانکاری