2726
عنوان

پاااسخ سوالات زیبایی😬

| مشاهده متن کامل بحث + 538 بازدید | 77 پست
عزیزم روشای خونگی رمان بره الورا خوبه  اگه زود میخوای نتیجه ببینی لیزر

مرسی عزیزم بابت جواب....آلویه ورا طبیعی یا ژل منظورتونه؟ روش استفادشو هم اگه میشه بگین و اینکه بعد چند وقت لکا از بین میره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزم بابت جواب....آلویه ورا طبیعی یا ژل منظورتونه؟ روش استفادشو هم اگه میشه بگین و اینکه بعد چ ...

آلوورای طبیعی عزیزم از عطاری میتونی تهیه کنی عشقم یه تیکه کوچیک هر شب ازش جدا کن  دورشو بزن قسمت ژله ای داخلشو بمال روی لکا معمولا تا یک ماه جواب میده

روغن کرچکم خوبه مورو پررپشت میکنه ودی قبل هرکاری اول باید موخوره هاتو کوتاه کنی چون هرچقدرم موهات بل ...

کوتاه کردم ولی بازم موخوره داره اما دیگه کوتاه نمی کنم عاشق مو های بلندم

در دیاری که در آن نیست کسی یار کسی / کاش یا رب که نیفتد به کسی کار کسی... آقایون درخواست ندن😒
2728
کوتاه کردم ولی بازم موخوره داره اما دیگه کوتاه نمی کنم عاشق مو های بلندم

یبار کوتاه کنی بهتر از اینه ک موهات از یه حدی بلند نشن 

منم ۳ سال تموم لج کرردم کوتاه نکردم تکون نخورد موهام الان ۶ ماه کوتاه کردم از سر شونم اومده تا کمرم

عزیزم من موهام خ وزه از حمام میام شونه میزنم دوبرابر میشه حجمشون واس همین مداام اتوو میزنم.پر موخوره اس.ریزش شدید داره.راهی نیس موهام ازاین حالت وزی در بیاد ک مجبور نشدم اتو کنم؟

عزیزم من موهام خ وزه از حمام میام شونه میزنم دوبرابر میشه حجمشون واس همین مداام اتوو میزنم.پر موخوره ...

بعد حموم از روغن آرگان استفاده کن 

یا سرمو مو بزن ک وز موهاتو بخوابونه

2706