2410
2553
عنوان

دنياي بعد از مرگ چطوريه؟

434 بازدید | 44 پست

دور از جون خدايي نكرده از مرگ عزيزاتون  نميترسي ؟

اصلا اون دنيا چيه مثل وقتيه كه خوابيم و هيچي نميفهميم يا نه هوشياريمو ميفهميم

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منتظرم تموم شه 

جمع کنم برم اونور زودتر 

😍❤️

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
2714

برنامه زندگی پس از زندگی رو ندیدی؟اونایی که تجربه داشتن میگفتن از همین الان ما که چشمامون بازه هم هوشیار تر بودیم

میگفتن واقعیتش از بیداری هم بیشتره چه برسه به خواب

و خدایی که در این نزدیکی ست***

تاپیکهای این کاربرو بخون.جالبه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4330015/این-تاپیک-در-مورد-تجارب-مرگِ-تقریبی-از-همه-ی-کشورها-و-از-همه-ی-مذاهب-و-ادیان-و-ح

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
برنامه زندگی پس از زندگی رو ندیدی؟اونایی که تجربه داشتن میگفتن از همین الان ما که چشمامون بازه هم هو ...

پس چرا ميگن مثل خوابه 

انگار خيلي ترسناكه اون دنيا

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
2706