2737
2734
عنوان

کینه

156 بازدید | 11 پست

خیلی کینه به دل گرفتم همش دوس دارم نابودش کنم 

و اینکارم می تونم کنم  ولی  نمی دونم دیگه اون موقع چه بلایی سر خودم می خواد بیاد ☹️

هر چی بهم می گن بیخیالش شو نمی شه 

فکر کرده ازش می ترسم  نمی دونه ازم خیلی کارا بر میاد که رسواش کنم

کم محلی بدترین نوع انتقامه

❤خوشبختی یعنی ❤:                                                      شیطنت با مادری که خودش هم شیطونه 😉                          👨👧👩              ❤💏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کینه و انتقام هردو خودتو نابود میکنه فقط هرطور ک شده از افکارت بندازش بیرون بی محلش کن حتی دیگ بگو ا ...

نه این فکر کرده خیلی اخه زرنگ 

روزایی که التماسم می کرد یادش رفت 

اگر بدونی چقدر اذیتم کرد

2738
کینه یعنی تو خودت سم بخوری ولی انتظار داشته باشی دیگری بمیره .فراموشش کن کینه رو از خودت دور کن تا ت ...

با یه بشکن زدن می تونم زندگیشو ببرم رو هوا 

کسی که شعور نداره   حقش هست یا نیست؟

نه این فکر کرده خیلی اخه زرنگ  روزایی که التماسم می کرد یادش رفت  اگر بدونی چقدر اذیتم ک ...

خودت بهش میدون دادی عزیزم الانم داری بازم میدون میدی ک افکارتو مغشوش کنه کسی ک کلا هیچ کست نیس نه همخونت نه خوانوادت پس چرا انقد برات مهمه بزار فک کنه زرنگه تفم ننداز تو صورتش

ممکنه دوباره اون کینه به دل بگیره و واسه زندگی واینده تو نقشه بچینه وبد بشه و توهم به دلیل موقعیت دختربودن تو جامعه و ازدواج بیشتر ضربه میخوری اونوقت بیا و درستش کن .  واگذارکن به خدا و دیگه هم درسی بشه واست دور این دوستی هارو خط بکشی

با یه بشکن زدن می تونم زندگیشو ببرم رو هوا  کسی که شعور نداره   حقش هست یا نیست؟

نمیدونم کیه چیکار کرده .برای خود من این شرایط پیش امده تا حالا تو زندگیم تو خودم کینه ندیده بودم بدون چه بلایی سرم آورده بودن ولی من جای انتقام و درگیر شدن انتخاب کردم اول کینه رو از وجود خودم بیرون کنم بعدم اون آدمها رو بندازم دور و باهاشون درگیر نشم و انرژی منفی نگیرم و به خدا واگذارشون کردم بهشم گفتم خدا بهترین جواب رو بهت میده میتونستم ولی کاری نکردم برای آرامش خودم فقط آدمهای سمی رو برای همیشه از زندگیم حذف کردم