2726

داشتم آهنگ گوش میکردم با هندزفری یهو رسیدم به یه آهنگ که کل خاطرات دوران نووجونیم که عاشق پسرخاله ام شدم اومد جلو چشمم ... گریه کردم ینی نتونستم جلو گریه مو بگیرم  ...در حالی که اون هیچوقت دوستم نداشت کلا از قول خاله ام هیچوقت عاشق هیچکس نبود و الان هم که سی و خوردی سن داره هنوز ازدواج نکرده حتی خاله ام بهش گفته بود سنت رفته بالا اونم گفته من نمیخوام ازدواج کنم یلدا هم الکی پای من نشینه ...تو داستان زندگیم کامل جریان زندگیمو تعریف کردم کلی ناراحتی کردم کارم به قرص خوردن افتاد...خاک تو سرم چم شده؟!!!نمیدونم چرا احساساتم اینجوری شد دلم میخواد بشینم گریه کنم به خصوص که امشب هم یکم با شوهرم بحثم شد سر حرف مادرش بهم و اونم طرف مادرشو گرفت 

یکی هس باهاش دردودل کنم؟یهو دلم پر شد😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از کجا میدونی زندگی با اون ،بهتر از این زندگیت بود

بشین زندگیتو بکن بابا اواز دهل از دور خوشه

اونم خودش لابد یه چیزی میدونه که دختر مردمو بدبخت نمیکنه دستش درد نکنع

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..
2728

عزیزم آهنگو پاک کن که یادش نیوفتی فقط و فقط به همسرت فکر کن 

❤خوشبختی یعنی ❤:                                                      شیطنت با مادری که خودش هم شیطونه 😉                          👨👧👩              ❤💏

نزدیک زمان سیکلت نیستی؟هورمونات شاید بهم ریخته

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
از کجا میدونی زندگی با اون ،بهتر از این زندگیت بود بشین زندگیتو بکن بابا اواز دهل از دور خوشه اونم ...

پزشک بود وضعیت مالیش خوب بود از نظر ظاهر‌هم راستش از من سرتر بود منم یه بچه دبستانی بودم الان تازه دارم ارشد پرستاری میخونم ولی دیگه قسمت نبود

😁😁😁 پیشنهاد کارسازی بود

😉

❤خوشبختی یعنی ❤:                                                      شیطنت با مادری که خودش هم شیطونه 😉                          👨👧👩              ❤💏
2706