2733
2734
عنوان

یچیزی بگم در مورد طلاق

317 بازدید | 24 پست

بنظر من زندگی خوب ساختنیه 

زندگی خوب رو تو تبق دو دستی تقدیم نمیکنن

باید یاد بگیری خودت بسازیش

باید یا بگیری کجا حرف بزنی، کجا چشم پوشی کنی

اسمش هم ضعف و تحمل و تو سری خوردن نیست، 

بهش میگن شناخت موقعیت

مخصوصا اگه بچه باشه این وسط

باید بهای مادر شدنتو با صبوری بدی 

این اخلاق بدیه که وقتی بازی به ضررت باشه بزنی زیر میز

بشین فکر کن و بازی زندگی رو به نفع خودت تغییر بده

اینایی هم که کف میزنن برای طلاقت 

توی اولین مشکلات زندگی که برات پیش میاد فراموشت میکنن

از_سازش# _هم_بگیم_چیز_بدی_نیست

تغییر_بعضی#  _وقتا_خوبه

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین گلم نمیشه فقط زن بسازه

متاسفانه توی ایران زن بیچاره سنگ زیرین آسیابه 

منم مخالف طلاقم اما وقتی به نیمه ی پر لیوان کسی نگاه کنه میشه خوش خیالی 

وقتی فقط باید کوتاه بیاد زن چه بهتر که نباشه همچین زندگی حتی قبل از بچه دار شدن باید جدا بشن 

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
2728

ساختن به تنهایی نمیشه .

در مردم و اطرافیان دیدم

باید از اول دو طرفه باشه  

من خودم دخترایی رو دیدم که از جون و دل برای زندگیاشون مایه گذاشتن و حتی مال و اموال خ نه ی پدریشون رو هم اوردن به عنوان کمک به خودشون و شوهرشون .

اخرشم شوهرشون  کاری کرد که طلاق گرفتن .

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(

حرف شماتاحدودی درسته 

امااون مادری که اونطورازخودگذشتگی میکنه  چار روزدیگه همون بچه خیلی راحت بهش میگه میخواستی نمونی !!

بعدشم هرانسانی یه ظرفیتی داره بعضی موقع ها طرف واقعانمیتونهههه

جنبه ندارین تو تاپیکا نظرات منفی بشنوین خیلی غلط میکنید نظرمیخواید ....  والابخدا...قرارنیس عالم وادم شماوکاراتون ولباساتون وغذاهاتون و... روتاییدکنن   اینجاتبادل نظره اگه جنبه نداری تاپیک نزن . درضمن خانومی که هی میای میگی واااا چرااونطورگفتی واچرااینطورگفتی من مختارم آزادانه نظربدم درضمن استارترخودش زبون داره احتیاج به وکیل وصی نداره. اعصابموازسرراه نیوردم که چارتا پاچه گیرنی نی سایتی بخواد بهمش بریزه دوست نداری نظر مخالف بشنوی تاپیک نزننننننننننن

من این همه زور زدم که زندگی پابرجا بمونه ، اما وقتی طرف مقابل دوستت نداره ، به زور که نمیشه نگهش داشت

این چیزی که شما میگی درسته ولی به شرطی که منطق  و شعور و درک و فهم وجود داشته باشه

2738
سازش باید دوطرفه باشه نه که همش ینفر خودشو فدا کنه

با احترام 

قبول ندارم 

اون دیگه اسمش سازش نیست، اون میشه همکاری که اوه بود کار به طلاق نمی‌کشید 

درسته ازدواج یه تصمیم دو نفره است اما موفقیت یه چیز شخصیه و هرکس خودش تنهایی باید براش تلاش بکنه

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

من همسرم خیلی مشکلات داره با همش ساختم چشم پوشی کردم بخاطر دخترم حالا فهمیدم گهگاهی مواد میکشه دائم ناس مصرف میکنه قرص ب2 دیدم تو ماشینش واقعا سر این موضوع نمیدونم چیکار کنم نه راه پس دارم نه پیش 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 

چقدر هم زیاد شده متاسفانه . من هرکی میبینم یا اختلاف شدیذ دارن یا در حال جدا شدنه ، معیارها عوض شده خیلی هارو میبینم سر کوچیکترین موضوع ها جدا شدن ، چی بکه ادم ، کلا به اینده امیدی نیست

با حرفات موافقم ولی بعضی وقتا چیزی درست نمیشه مثل زندگی اون خانمی که میگفت شوهرم معتاده چندبار ترکش ...

بله بعضی وقتا هم. نمیشه 

موافقم

2706