2410
2553
وای ترکیدم بخدا 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣فقط اون لحظه که اونا قسم میدادن وتو میخندیدی

انقد خنده دار بود فرداش برا کلی آدم تعریف کردم. این به اون میگفت دروغگو،اون به این میگفت.میگفتن خفه شو دروغ نگووو.چرا الکی میگی و...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا طوری نبود که به روم نیارن همشون برگشتن نگام کردن😐😂😂

من خواهرام همشون از عمد آبرومو بردن گفتن این چه کاری بود کردی منم التماسشون میکروم نگن نامردا😂🤣

ورودی شمال به همه مسافرا ماسک والکل وقرص انگل میدن🐛😳یکی از مسافرا اعتراض کرده قرص انگل واسه چی میدین دیگه!! یارو گفته بخور حرف مفت نزن تو اگه کرم نداشتی موقع کرونا مسافرت نمیرفتی🤣.........بچه که بودیم بازیگوشی میکردیم الان که بزرگ شدیم فرقی نکرده فقط برعکس شده گوشی بازی میکنیم!!!😝😃....چه جوریه کشوری که بالاترین مبلغ صدقه در دنیا رو داره آمار بیشترین بلاهای جهان رو داره!!!! فک کنم صندوق ها خرابه🤔مسئولین رسیدگی کنن لطفا!...یا اینکه مسئولین خرابن!!!!صندوق ها رسیدگی کنین لطفا😄😐کاربر قدیمی ام 😊عاشقتم آقاییم❤
خنده دار ترین خاطره ی عمرتون چی بوده؟؟

بعد مدرسه با دوستم معلم فیزیکمو دیدم اون گفت بچه ها  خسته نباشید

منم گفتم چشم حتما

رها هستم یه سگ کوچولو به اسم طلا دارم همین دیگ، تولدم یادتون تره: ۲۳ ابان
2456
انقد خنده دار بود فرداش برا کلی آدم تعریف کردم. این به اون میگفت دروغگو،اون به این میگفت.میگفتن خفه ...

عاشقتم،مثل خودم دیوونه ای 😂😂😂😂😂

ورودی شمال به همه مسافرا ماسک والکل وقرص انگل میدن🐛😳یکی از مسافرا اعتراض کرده قرص انگل واسه چی میدین دیگه!! یارو گفته بخور حرف مفت نزن تو اگه کرم نداشتی موقع کرونا مسافرت نمیرفتی🤣.........بچه که بودیم بازیگوشی میکردیم الان که بزرگ شدیم فرقی نکرده فقط برعکس شده گوشی بازی میکنیم!!!😝😃....چه جوریه کشوری که بالاترین مبلغ صدقه در دنیا رو داره آمار بیشترین بلاهای جهان رو داره!!!! فک کنم صندوق ها خرابه🤔مسئولین رسیدگی کنن لطفا!...یا اینکه مسئولین خرابن!!!!صندوق ها رسیدگی کنین لطفا😄😐کاربر قدیمی ام 😊عاشقتم آقاییم❤
با خواهرام داشتیم می خندیدیم پیش بابام محکم گوزیدم فرار کردم 🤣

دوم راهنمایی بودیم امتحان های آخر ترم بود داخل حیاط وایساده بودیم که امتحان شروع بشه خلاصه یکی ازبچه هااومد ادم خنگ و ساده یی بودیه چیزپلاستیکی دادبه همه گفتن اینوبخورید برای هوش وتمرکزهست بخوریدامتحان ۲۰بشید😉 ماهم یکی یکی خوردیم.مال من پرتقالی بود😂😂هرچی میکردیم قورتش بدم نمیشدپلاستیک وسفت بود گفت بایدبزاریش رو زبونت انقدلیس بزنی خودش اب میشه😂😂😁😀😁🤣منم چندتاازش گرفتم خوشحال بردم خونه دادم خاهرم گفتم بیاببین چی برات اوردم گفت انگی نمیخام😁دادم مامانم گفتم بیا بخورهوشت میره بالا بیچاره خوردپرتش دادگفت بدمزه س.بابام اومدگفت چیه دادمش بهش شستم۰😀😀😁گفت ازکجااوردی گفتم دوستم داده بعدکتک خوردم فردارفتم مدرسه دیدیم همه کتک خوردن.بعدفهمیدیم کاندوم بوده😀😁😂🤣🤣نمیدونستیم چیه انقدرخروساده بودیم😁😂🤣فقط اونجاکه دادمش به بابام😀😁😂🤣😃😃

پیمانی که باخدا در طوفان بستی در آرامش فراموش نکنید..💙💙💚🧡💛
من خواهرام همشون از عمد آبرومو بردن گفتن این چه کاری بود کردی منم التماسشون میکروم نگن نامردا😂🤣

خدارو شکر من خواهرم پشتم بود 

یه بار دیگه هم گوزیدم بعد خواهرم اصلا به روی خودش نیاورد 😐😂😂

زندگی خیلی نامرده 
2714
خدارو شکر من خواهرم پشتم بود  یه بار دیگه هم گوزیدم بعد خواهرم اصلا به روی خودش نیاورد 😐😂😂

وای چقد میگوزی تو 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

دوم راهنمایی بودیم امتحان های آخر ترم بود داخل حیاط وایساده بودیم که امتحان شروع بشه خلاصه یکی ازبچه ...

وااااای نهههههه کاندوم دادی بابات؟ 

ههههه طعم پرتغالی..... 😐😛😛😛😂😂😂😂

زندگی خیلی نامرده 

راستی یبارم تو نامزدی داشتیم میخوابیدیم چشامون بسته جلو شوهرم در رفت ازم.خودمو زدم به خواب که مثلا تو خواب دررفته،چشام بسته حس کردم نفس شوهرم داره میخوره به صورتم،صورتشو دقیقا آورده بود جلو چشمام چند لحظه ثابت بود تا تو تاریکی ببینه بیدارم یا نه، هیچی دیگه منم هرچی خودمو نگه داشتم نشد و یدفعه زدم زیر خنده اونم بهم بدوبیراه گفت دوتایی خندیدیم مشعوف شدیم.خجالتم یادم رفت😁

2706