2737
2734
عنوان

الان حس شیشمی بیداره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 514 بازدید | 95 پست
حس میکنم تا سال دیگه  به خانوداشم نگفته نه؟

چرا من بامامان باباش در ارتباطم همه میدونن..اوایل سال؟

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی به هرحال خوشحالم کردی😍

❤❤❤انشالله ک همین صبح اشتی میکنی خودا چرا پیش قدم نمیشی؟

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....
چرا من بامامان باباش در ارتباطم همه میدونن..اوایل سال؟

در کل یکم صبر کن ولی میاد 

سلامتی عشقم که وقتی دل بست... درو روی همه بست☺عه درو رو منم بستo_o درو باز کن خره منم عجبا:/😐 بابا منم وا کن عجب احمقیه:)) شما برید ببینم این چه مرگشه😒
2728
مرسی❤

باز حسه دیگه هرچی قسمت عزیزم

سلامتی عشقم که وقتی دل بست... درو روی همه بست☺عه درو رو منم بستo_o درو باز کن خره منم عجبا:/😐 بابا منم وا کن عجب احمقیه:)) شما برید ببینم این چه مرگشه😒

وای چه دعای خوبی😍نمیشه گلم یه خلاصه از.رابطم میزارم بخون بعد خودت میفهمی چرا پیش قدم نمیشم میخونی گلم؟

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
2738
وای چه دعای خوبی😍نمیشه گلم یه خلاصه از.رابطم میزارم بخون بعد خودت میفهمی چرا پیش قدم نمیشم میخونی گ ...

اره عزیزم

حسم میگه بیدار نی

تاریخ انقضات تموم شده واسه همینه از Callتبدیل شدی به Missed Call  خب خب میخوام یه یادی کنیم از کسایی ک کنار ما بودن و الان کنار ما بودن ارزشونه  ببین معرفت خدایی هنوزم یه یادی ازت میکنم . ببین من یه بار بهت گفتم ن هنوزم جوابم همونه واقعا یه ادم تا چه قدر میتونه نامرد باشه بلاک کردنت از همه جا کافی نبود اومدی اینجا هه اسکار سمچ ترین فرد میرسه به تو ببین من باهاش دعوا کنم .قهر کنم و ... هیچ وقت از عشقم بهش کم نمیشه اینو تو سرت فرو کن شاید عقلی پیدا شد متوجه حرفم شدی یکم ادم حسابت کردم دور برندارتت اون کسی هم ک فرستاد اینجا بهش بگو عقده ای جای دیگه این ذات کثیفت نشون بده سرم درد میکنه حوصله بحث ندارم فقط میخوام بخوابم دیگه تمامش کن
اره تو فکرت هس بعد حس میکنم عذاب و وجدانم داره 

عزیزم امیدوارم ب هر چی میخوای برسی لطفا حستو بگو من چجوری ازدواج میکنم ؟

شد ، شد ... نشد ،بیا بشین برات چایی بریزم 😍☕تیکر برای رسیدن به خواستمه 😍 یه صلوات برام میفرستی ؟ ممنون ❤

حست میگه من چجوری ازدواج میکنم ؟

شد ، شد ... نشد ،بیا بشین برات چایی بریزم 😍☕تیکر برای رسیدن به خواستمه 😍 یه صلوات برام میفرستی ؟ ممنون ❤
من با یکی کات کردم ینی اون تمومش کرد سر یه جریاناتی مثل دور بودن و فاصله و این حرفا باز باهاش حرف می ...

خب مگ نگفته زنگ بزن؟توفردا زنگ بزن خیلی عادی حرف بزنه

واسه ارامشت سوره یس بخون

خب مگ نگفته زنگ بزن؟توفردا زنگ بزن خیلی عادی حرف بزنه واسه ارامشت سوره یس بخون

درسته گفته زنگ بزن ولی اخه من تو یه هفته سع بار پشت هم زنگ زدم خودش پیگیر نشد بعدشم که این دعوا و الانم خیلی دلم ازش گرفته که چتا رو پاک کرده دلم میخواد بیاد منت کشی چشم میخونم یس بنظرت زنگ زدن تو همچین شرایطی کار درستیه؟من حس میکنم اگه زنگ نزنم پیگیر و متعجب میشه خودش پیش قدم میشه

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
2706