2726
عنوان

الان حس شیشمی بیداره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 514 بازدید | 95 پست
نه هنوز دارم میپرسم برمیگرده یا نه فعلا در انتظارم😭😂😂😂😂یه هفته از چهار هفته گذشته فکر کنم خدا ک ...

اره میاد ولی اگ بتونه این کلافگی و ازخودش دورکنه ولی میاد

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب سنتی ازدواج میکنی بنظرم

کی میادخواستگاریم.؟؟

خیانت میکنه؟

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....
منم بگو دیگه دفعه سومه پست میزارم کی ازدواج میکنم زمان اشنایی و نامزدی هر چی حس میکنی

حس میکنم چن ماه دیگه با یکی اشنا میشی

سلامتی عشقم که وقتی دل بست... درو روی همه بست☺عه درو رو منم بستo_o درو باز کن خره منم عجبا:/😐 بابا منم وا کن عجب احمقیه:)) شما برید ببینم این چه مرگشه😒
2728
اره میاد ولی اگ بتونه این کلافگی و ازخودش دورکنه ولی میاد

شکر خدا مرسی که امید دادی بهم دلمو‌روشن کردی خدا دلتو روشن کنه

فقط چه کلافگی احه همه میگن ؟

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
کی میادخواستگاریم.؟؟ خیانت میکنه؟

حس میکنم یجورایی تو فکرش هس بیاد

نه اهل خیانت نیس🤔

سلامتی عشقم که وقتی دل بست... درو روی همه بست☺عه درو رو منم بستo_o درو باز کن خره منم عجبا:/😐 بابا منم وا کن عجب احمقیه:)) شما برید ببینم این چه مرگشه😒
شکر خدا مرسی که امید دادی بهم دلمو‌روشن کردی خدا دلتو روشن کنه فقط چه کلافگی احه همه میگن ؟

درگیری کاری خانوادگی چیزی توخودت باعث اینک کلافه بشه نشدی؟مثلاهی گیرباشی؟

حس میکنم یجورایی تو فکرش هس بیاد نه اهل خیانت نیس🤔

اره منم حسم همینو میگ ولی بنظرت کی؟؟؟؟

اره دقیق اهل خیانت نیس...

دوسم دارع؟

درگیری کاری خانوادگی چیزی توخودت باعث اینک کلافه بشه نشدی؟مثلاهی گیرباشی؟

کاری و خانوادگی اون موقعا زیاد داشت الان نمیدونم گیرم قبلا میدادم چرا رو مخشم میرم یکم😒😂😂😂

اره منم حسم همینو میگ ولی بنظرت کی؟؟؟؟ اره دقیق اهل خیانت نیس... دوسم دارع؟

اره تو فکرت هس بعد حس میکنم عذاب و وجدانم داره 

حس میکنم یجورایی تو فکرش هس بیاد نه اهل خیانت نیس🤔

عزیزم با کسی غیر من هست؟

تا تولدم میاد ؟

پیام مبده؟

2706