2733
2734
تو اون ارتفاع مگر مرد عنکبوتی بیاد 😑🤦‍♀️ اخه به این فضا میاد آدم توش عرق کنه 

اخه افتاب میتابه روت گرمت میشه عرق نیکنی دیگه

منظورم ادمیزاد نبود جنی پری چیزی بود

عضو اکیپ علمی تخلیلی 😉من همون بهووونه سابقم☺.شب خوابیدم صبح بیدار شدم دیدم بدون هیییییییچ دلیلی لغو کاربری شدم😔😔با سابقه سه سال عضویت😣 پس....                       فک نکن که تازه واردم😏😏من خودم شاخ نی نی سایتم😏😏😂

میدونم هیچکدوممنون دستمون بهش نمیرسه ولی دیگه خدایی اینقدر نزنید تو سر مال😂😂😂

❤پرسپولیس زیباترین عشق جهان❤ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اخه افتاب میتابه روت گرمت میشه عرق نیکنی دیگه منظورم ادمیزاد نبود جنی پری چیزی بود

😂😂😂😂😂حالا اشکال نداره کوتا بیا

شبا پرده رو میکشیم صب ک شد آفتاب نتابه گرمت شه😂

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
😂😂😂😂😂حالا اشکال نداره کوتا بیا شبا پرده رو میکشیم صب ک شد آفتاب نتابه گرمت شه😂

عه باشه اگه اینطوریه مشکلی نیس۲😂😂😂

عضو اکیپ علمی تخلیلی 😉من همون بهووونه سابقم☺.شب خوابیدم صبح بیدار شدم دیدم بدون هیییییییچ دلیلی لغو کاربری شدم😔😔با سابقه سه سال عضویت😣 پس....                       فک نکن که تازه واردم😏😏من خودم شاخ نی نی سایتم😏😏😂

من یه صندلی راک امروز خریدم روش نشستم قهوه خوردم کتاب خوندم الان فاز لاکچری بودن دارم خودم😎😎😂😂😂😂 

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
عه باشه اگه اینطوریه مشکلی نیس۲😂😂😂

ملافه ببر با یجوری وصل کن مشکلت حل میشه یا چادر بزن وسط اتاق

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
2738
ملافه ببر با یجوری وصل کن مشکلت حل میشه یا چادر بزن وسط اتاق

فک تو اون فضا به پپجره  چادر وصل کنی

ذهنمون هم فقیره😂

فک تو اون فضا به پپجره  چادر وصل کنی ذهنمون هم فقیره😂

چادر نماز چندتا دارم ببین به کارت میاد😂😂😂😂😂

چادر نماز چندتا دارم ببین به کارت میاد😂😂😂😂😂

خخخخخ دیگه چاره چیه.من اونطو ی خوابم نمیره.برام بیار.