2733
2734
عنوان

برای ازدواج کردن ( دختر میخواد توی شهر خودش باشه )

| مشاهده متن کامل بحث + 513 بازدید | 49 پست

دوستان نگاه کنید 

بحث علاقه و خواستن و اینا سر جاشه. 

فقط اینکه میخواد تهران باشه. 

خب کار من سخت میشه. برای رفت و امد و فعلا شرایط ندارم بخوام کارمو انتقال بدم.چیکار کنم که با من هم نظر بشه؟ اون بیشتر بخاطر خانوادش میگه که تهران میخواد باشه. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دوستان نگاه کنید  بحث علاقه و خواستن و اینا سر جاشه.  فقط اینکه میخواد تهران باشه.  ...

دیگهباید راضیش کنی و بگی هرهفته به تهراندمیرید خونه مامانش اینا 

بعد اینکه بستگی داره اونا کجای تهرانن همچین مسافتی نیس ک راحت میتونید برید بیاید

لطفا برای موفقیتم صلواتی بفرستید 🙏خدایاااااا کمکم کن
دقیقا من اینو گفتم گفتم هفته ای دوبار میبرمت تهران 

چند کیلومتر فاصلس؟

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊

ترافیک کرج تهران وحشتناکه شما بخوای هر روز این مسیرو بری و بیای دیگه توان نمیمونه واستون.ایشون باید این و درک کنه

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
2738
الان عقد هستید؟ خانومتون تهران شاغل هستند؟ 

خواستگاری رفتیم و اونا جواب دادن که اوکیه . ولی فقط این یجورایی الان شرطشونه. من کرج شاغلم خونمونم کرجه. خانومم تهرانه‌. میگه توی تهران باید خونه بگیری.  

بشینید هزینه رفت و آمد رو حساب کنید، و بحث هزینه مسکن رو

اصلا هزینه رفت و آمد مهم نیست .بحث اینه خب خانواده ی من کرج هستن کارمم کرجه. همیشه باید دختر خودشو با شرایط مردش وقف بده دیگه . منم چیز زیادی از خانومم نخواستم فقط گفتم بیاد کرج زندگی کنیم. 

خواستگاری رفتیم و اونا جواب دادن که اوکیه . ولی فقط این یجورایی الان شرطشونه. من کرج شاغلم خونمونم ک ...

ایشالا ک خوشبخت شی داداش... اخه شرط جالبی نیست...در واقع همسرتون باید با شما کنار بیاد در مسائل کار نه شما با خانومتون... فکر کنم هنوز درک درستی ندارن از ازدواج... باهاش صحبت کن سعی کن شرایطت رو کامل توضیح بدی... و اینکه چرا نمیخاد بیاد کرج زندگی کنه

۱۳۰ کیلومتر 

بنظرم بشین منطقی باهاش حرف بزن اونم اگ منطقی باشه قبول میکنه دیگع، هفته ای دوبار عالیه ک بره دیدن خانوادش

چون میگی نمیتونی بخاطر شغلت فعلا بری تهران

مسئله مهمیه

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊
2706