2733
2734
عنوان

زایمان

144 بازدید | 20 پست

دوستان من کمرم مشکل داره دیسک کمر دارم درست جایی که بچه قرار میگیره بعد من میتونم بازم طبیعی زایمان کنم یا نمیتونم باید سز بشم؟

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

۱۰۰ درصد سزارین باید بشی طبیعی برات خیلی خطرناکه

🌹💐تیکر تولد گل دخترمه💐🌹خدایا به همه خونه بزرگو خوشگل بده به منم همینطور😏😥زندگی گردن با مادرشوهر خر است😣زندگی بدون دخترم قطعا خرتر است🤗زندگی بدون خوردن ته دیگ زعفرونی خرتراز خر است😉زندگی بدون مادر خراستو خراست و خر😄خدایا مادرو پدرمو درپناه خودت حفظ کن😍آمینحس ششم جواب نمیدم همه چیز دست خداست جای بنده های خدا،به خودش توکل کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سزارین که بهتره. چه اصراری به زایمان طبیعی هست؟ حتما از این فرصت طلایی استفادع کنید و سز بشید

عضو چالش بامدادخمار. گروه نارنجی.وزن شروع 79.5   هدف اول: 75   هدف دوم 70  هدف سوم 65  پیش به سوی هدف.
من دیسک کمر دارم دکتر اصرار به طبیعی داست میگفت تو حین زایمان دیسکت میوفته تو جاش😐  دیدم یارو ...

وااا اصلا نمیدونم بعضی دکترا فازشون چیه.

عضو چالش بامدادخمار. گروه نارنجی.وزن شروع 79.5   هدف اول: 75   هدف دوم 70  هدف سوم 65  پیش به سوی هدف.
2738

یه باریه خانوم دیدم توبیمارستان که طبیعی زایمان کرده بود گفت دیسک کمرداشتم دکتربهم گفت بایدطبیعی زایمان کنی

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
۱۰۰ درصد سزارین باید بشی طبیعی برات خیلی خطرناکه

واقعا یعنی قبول می کنند بچه اول رو هنوز باردار نیستم اما برام سوال بود ؟

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
من دیسک کمر دارم دکتر اصرار به طبیعی داست میگفت تو حین زایمان دیسکت میوفته تو جاش😐  دیدم یارو ...

اتفاقابرعکس گفته چون زورزیادی میزنی ب مهره هات بیشترفشارمیادیارودیووونه بوده 

وااا اصلا نمیدونم بعضی دکترا فازشون چیه.

بعد میدونی چیه روز زایمانم تخت بعلیم طبیعی زایمان کرده بود دکترش دقیییقا حرف دکتر منو زده بود طفلی دیسک راشت طبیعی زاییده بود دکترو نفرین میکرد تازه تو خصوصی

دیسک من پیش نخاع مه درست جایی که بچه قرار میگیره خیلی میترسم پاره شه چون درجا فلج میشم

2706