2726
عنوان

پدرشوهرم تودست من داشت جان ميداد

2131 بازدید | 74 پست

واي ٢٩سالمه ازاونجور چيزا نديده بودم طفلي خيلي مريض بود٦-٧ماه بود شوهرمو هانومش پرستاريشو ميكردن از سر شب هي بدن درد داشت بي تابي ميكرد ميگفت برام امپول بزنين خيلي حالم بده منم گفتم بابا ماساژت بدم گفت بيا داشتم ماساژش ميدادم اروم شد گفت محكمتر گفتم ميترسم دردت بيا گفت نه خوبه يه كم خوب پشتشو مالوندم اومدم نشستم بعد گفت بيا دوباره باز سينه ش درد ميكرد ماساژ دادم بعد گفتم بابا برگرد به پهلو تا پشتتو بمالم داشتم ميماليدم ديدم داره شل ميشه سرش هي با دست من داره به طرف بالش ميره واي خدا منو مادرشوهري بوديم واي نميدونين من چي شدم گفتم عع عع بيا بيا ببين چي شد سرش داره ميره چشاش رفت بدنش شل شد دستاش افتاد من جيغ وداد كردم جونش درنيومد هي مادرشوهر گفت سوس صدا نكن پيش مريض داد بزني جونش درنمياد اذيت ميشه واي خدا نميدونين چه حالي داشتم اون لحظه  شوهرمم نبود بعد نمرد صداي نفساش خر خر شد عميق نفس كشيد بعد ديگه گفتيم حتما حالش بد شده مثل هميشه با شوهرم اومديم شام بخوريم كه عع مادرشوهر گفت بيايين حالش بد ميشه تا ما برسيم ٥دقيقه بود جون داده بود

خدا رحمتش کنه...

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 

واي خدا سرهيچكي نياره انقد ترسيدم خودمو گم كرده بودم ميگفتم بسم الله بسم الله چيكار كنيم الان چيكار ميكنن واي خدا خيلي بد بود تو دست من داشت جون ميداد اصلا نميتونين تصور كنين از ترس انقد لرزيدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

🖤روحش شاد 

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️

خدا رحمتش کنه

بچه ها برای شادی روح پدرشوهر استارتر یه صلوات عنایت کنید 

صلوات دوم هم برا سلامتی خودتون و خونوادتون عنایت کنید

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

نمرده که بنده خدا

ازبچگی دوس داشتم پرنسس باشم👸😁الانم یه پرنسسم ولی با پرنسسای والت دیزنی فرق دارم 😑مث اونا رفتار میکنم ،مث اونا لباس میپوشم،اماهیچ وقت نمیتونم مث اونا عشق و تجربه کنم ،هیچ وقت نمیتونم تو قصر زندگی کنم 💒چون من تو دنیای واقعیم که هیچکدوم ازینا وجود نداره ن مرد قوی وجذاب و عاشق و ن قصر زیبا😁ولی من خودمو همیشه پرنسس میدونم اونم یه پرنسس واقعی و تنها،(با مرسانا و شوخرررر گاو خیالیم براهمیشه خداحافظی کردم و وارد دنیای واقعیم شدم)😁پرنسس نی نی سایتتونم😂👸
2706