2733
2734

😂😂😂

نهنگ یونس را نخورد....کارد اسماعیل را نکشت....آتش ابراهیم را نسوزاند....دریا موسی را غرق نکرد....آری اگر او بخواهد همه چیز ممکن است....ناامیدنباش❤ کار درست رو خدا میکنه که با هیشکی حرف نمیزنه🥀.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خودم ک بچه ندارم 

ولی دختر عموم ک عشق منه 

ب یه سالش دوماه مونده 

میره میشینه تو قابلمه تو ماهیتابه هرکاری میکنن پا نمیشه هرجام رف باید بشینه اونجا 

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 
2738

۲/۵سالشه قلدره وجواب همه رومیده وبه حرف هیشکی نمیکنه دلم واسش ضعف میره قربونش برم

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 

من مجردم

اما مامانم ميگه بچه كه بودم بابام يدونه گاو پلاستيكي واسم خريده بود، بعد من اينُ با خودم بردم حمام و گذاشتمش روي بخاري تا خشك بشه😹

يهو مامانم ازم ميپرسه پس گاوت كو؟

منم ميگم گذاشتم روي بخاري تا خشك بشه.

مامانم با سرعت نور رفته كه اون گاوُ نجات بده اما خيلي دير شده بود😹😹😹

منم همينطوري هاج و واج داشتم با بغض نگاه مي كردم😹

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.

عزيزم چ با نمك 

دختر منم ديروز تازه ٤ ماهش شده همش ميخنده عاشقشمممم🥰

رنج نباید تو را غمگین کند! در اینجاست که اکثر مردم اشتباه می‌کنند ! رنج قرار است ک تو را هوشیار کند به اینکه زندگی تو نیاز به تغییر دارد !چون انسان زمانی آگاه می‌شود که زخمی شود. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند. رنج را تحمل نکن رنج را درک کن! این فرصتی است برای بیداری .بیدار که میشوی بیچارگیت تمام میشود!! (کارل گوستاو یونگ‌ )
2706